ЗАПИТУЙТЕ - ВІДПОВІДАЄМО

Шановні спілчани!

Своє запитання Ви можете направляти на адресу електронної пошти Херсонської обласної організації профспілки: kherson_ppdu@i.ua


В запитанні обов’язково зазначте наступні дані:
- Прізвище, ім’я, по-батькові;
- Посада за основним місцем роботи;
- Назва первинної профспілкової організації;
- Прізвище голови профкому Вашої профорганізації.

Відповіді на Ваші запитання будуть висвітлені на сторінках нашого сайту.

Детальнiше

НАШІ ПАРТНЕРИ

Профактивісти державних установ Херсонщини - одна, сильна та дієва профспілкова команда!


Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

профактив

19 червня 2015 року у сесійному залі Херсонської обласної ради відбулася ХХVI звітно-виборна конференція Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України. Серед учасників: делегати від організаційних ланок профспілки області - державні службовців та службовці органів місцевого самоврядування,  активісти та ветерани профспілки, керівники районних державних адміністрацій, районних, міських рад, керівники установ та організацій, голови обласних профспілок інших галузей, представники громадськості.

 

IMG 6608 2

У роботі конференції взяли участь голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Путілов, заступник голови Херсонської обласної ради Тамара Федько, заступник голови Центрального комітету профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук, голова обласної міжгалузевої ради профспілок Петро Лазник, керівник апарату Херсонської обласної державної адміністрації Володимир Клюцевський, голова та заступник відділення Національної служби посередництва та примирення у Херсонській області Вікторія Бойко та В’ячеслав Мирошниченко, заступник голови ФСТ «Спартак» Сергій Миколайович Яворський.

Головувавала на конференції Бриж Олена Ростиславівна - голова Нововоронцовської районної організації профспілки.

Одним із основних питань звітно-виборної конференції був звіт про роботу Херсонської обласної організації профспілки за період з червня 2010 року по червень 2015 року. За звітний період вдалося посилити роботу із захисту прав та соціальних інтересів спілчан, підняти на новий рівень молодіжну політику у профспілці та традиційно приділити належну увагу організації культурно-масової роботи.

Голова обласної організації профспілки Людмила Татаринова наголосила, що всі 5 років діяльності проходили під гаслом дієвого соціального діалогу між Херсонською обласною організацією профспілки та обласною владою. Людмила Григорівна висловила подяку керівництву області за підтримку, співпрацю та бажання разом долати труднощі і захищати соціально-економічні права та інтереси державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

IMG 6602

 

Важливою в цей період була робота профспілки, спрямована на підвищення заробітної плати працівникам державних установ, розгляд та надання пропозицій щодо внесення змін до законопроектів про державну службу та службу в органах місцевого самоврядування, захист профспілкового майна від протиправних посягань.

Під час доповіді голови обласної організації профспілки та її обговорення присутні мали можливість почути про досягнення обласної організації в сфері налагодження соціального діалогу, захисту прав службовців, молодіжної та інформаційної політики та висловити пропозиції щодо подальшого покращення роботи. Всі тези доповіді підтверджувались цифрами, графіками, діаграмами – отже, делегати та запрошені могли переконатись, що це не просто слова, а реальні кроки.

Вітаючи делегатів та гостей конференції, голова Херсонської обласної адміністрації Андрій Путілов наголосив, що соціальний захист державних службовців та службовців органів місцевого самоврядування має стати головним не лише для профспілки, але і для держави. Гідний рівень життя службовців, гідний рівень оплати праці - це базис, на якому має будуватись державне управління.

З вітальним словом до присутніх звернулась заступник голови Херсонської обласної ради Тамара Федько, яка побажала і надалі працювати разом, відстоюючи права кожного посадовця, який сьогодні має реалізовувати державні реформи за мінімальну заробітню платню. Тамара Іванівна запевнила, що обласне керівництво буде підтримувати ініціативи профспілок і надалі.

Від Центрального комітету профспілки працівників державних установ України привітав присутніх Юрій Піжук зі своїм баченням подальшого розвитку профспілкового руху, можливості відстоювання прав службовців та сучасних методів боротьби за професійні права. Юрій Миколайович висловив переконання, що можна досягти дієвих результатів шляхом переговорів з чіткою позицією профспілки, з чітким обґрунтуванням своїх вимог – і сьогодні в державі має відбуватися конструктивний діалог з усіх питань. Юрій Миколайович побажав Херсонським профспілковцям і наділі залишатись однією, сильною та дієвою профспілковою командою!

Звітно-виборна конференція Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України відбулась в урочистій обстановці. Під час заходу були вручені почесні відзнаки та нагороди активістам профспілкового руху Херсонщини. Це заслужені нагороди від Федерації профспілок України, Центрального комітету та  Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ, Херсонської обласної державної адміністрації та обласної ради, Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок.

Почесну профспілкову відзнаку за «Соціальний діалог» отримав голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Путілов, керівник апарат Херсонської обласної державної адміністрації Клюцевський Володимир Іванович.

Делегати визнали роботу обкому профспілки задовільною, а відкритим голосуванням головою Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України одноголосно обрано Людмилу Григорівну Татаринову. Наступні п’ять років Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ України продовжить діяти в інтересах державних службовців та службовців органів місцевого самоврядування, відстоювати гідний рівень оплати їх праці та будувати ефективний соціальний діалог.

Профспілковці держустанов Херсонщини об’єднані єдиною ідеєю – людина, яка працює, не повинна бути бідною, проте недостатньо лише сумлінно працювати, необхідно ще й уміти захищати власні права, відстоювати справедливість, бути солідарними, вимагати соціального захисту.

 ФОТОАЛЬБОМ- ОЗНАЙОМИТИСЬ ТУТ ВІДЕО ТЕЛЕКАНАЛУ СКІФІЯ- ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ

IMG 6586