ЗАПИТУЙТЕ - ВІДПОВІДАЄМО

Шановні спілчани!

Своє запитання Ви можете направляти на адресу електронної пошти Херсонської обласної організації профспілки: kherson_ppdu@i.ua


В запитанні обов’язково зазначте наступні дані:
- Прізвище, ім’я, по-батькові;
- Посада за основним місцем роботи;
- Назва первинної профспілкової організації;
- Прізвище голови профкому Вашої профорганізації.

Відповіді на Ваші запитання будуть висвітлені на сторінках нашого сайту.

Детальнiше

НАШІ ПАРТНЕРИ

На Херсонщині відбувся обласний семінар з питання укладання колективних договорів та угод


Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

IMG 9943

21 лютого ц.р.  Херсонська обласна міжгалузева рада профспілок провела обласний семінар з питання укладання колективних договорів та угод, участь у якому взяли представники Профспілки працівників державних установ України, а саме: Людмила Татаринова, голова Херсонської облорганізації Профспілки; Тетяна Манакова, голова первинної профспілкової організації Управління поліції охорони в Херсонській області; Марія Ярова, голова Високопільської районної організації Профспілки, голова координаційної ради Профспілок Високопільського району; Наталя Магдич, голова Горностаївської районної організації Профспілки, голова координаційної ради Профспілок Горностаївського району та Анна Довженко, голова первинної профспілкової організації Великокопанівської сільської об'єднаної територіальної громади Олешківського району.

IMG 9954

Семінар проводився за участю соціальних партнерів: Департаменту соцзахисту населення, управління виконавчої дирекції Фонду соцстрахування України в Херсонській області, управління з питань праці головного управління Держпраці в Херсонській області, Національної служби посередництва і примирення, об’єднання організацій роботодавців Херсонщини.

Відкрив семінар голова Херсонської облміжпрфради Добровольський Анатолій Миколайович.

У семінарі взяли участь голови обласних галузевих та первинних профорганізацій, голови міських, районних координаційних рад профспілок Херсонщини.

З головною доповіддю виступила Приходько Валентина Іванівна, завідувач відділу управління соціального діалогу та колективно-договірного регулювання ФПУ.

В  напрямках своєї діяльності і співпраці з профспілками на семінарі виступили:

  • Олійник Олександр Анатолійович, голова Об’єднання організацій роботодавців Херсонщини.

  • Главацька Світлана Анатоліївна, начальник управління виконавчої дирекції фонду соціальногострахування.

  • Бойко Вікторія Вікторівна, начальник відділення національної служби посередництва і примирення.

  • Олішевко Леся Миколаївна, заступник начальника управління з питань праці головного управління Держпраці в Херсонській області.

  • Пікуза Галія Хамзівна, заступник директора об’єднання організацій роботодавців Херсонщини..

  • Сімеоніді Галина Василівна, завідувач сектору Департаменту соціального захисту населення Херсонської облдержадміністрації.

Враховуючи те, що постійно змінюється законодавча та нормативна база трудових відносин тема питання укладання колективних договорів та угод не втрачає своєї актуальності, про що свідчить чисельна аудиторія семінару.

Учасники семінару мали змогу задавати питання та отримувати  вичерпні відповіді та консультації.

Добровольський Анатолій Миколайович від імені профспілкового активу висловив вдячність соціальним партнерам за змістовне розкриття теми семінару та наданні консультації.

Фотозвіт заходу на сайті Херсонської обласної міжгалузевої ради Профспілок у розділі "Фотогалерея" за посиланням: https://photos.google.com/share/AF1QipMGbWXFXkrfCZPxlA9SgFlfnrSUeDXasBemAdpBa9WehowxLjgp7WOvRhG-hq8rQA?key=TzBJVmVuX0Z1T09qbmsyU0VvQXZ2VHk1UzQtM3ln