ЗАПИТУЙТЕ - ВІДПОВІДАЄМО

Шановні спілчани!

Своє запитання Ви можете направляти на адресу електронної пошти Херсонської обласної організації профспілки: kherson_ppdu@i.ua


В запитанні обов’язково зазначте наступні дані:
- Прізвище, ім’я, по-батькові;
- Посада за основним місцем роботи;
- Назва первинної профспілкової організації;
- Прізвище голови профкому Вашої профорганізації.

Відповіді на Ваші запитання будуть висвітлені на сторінках нашого сайту.

Детальнiше

НАШІ ПАРТНЕРИ

Другий Пленум Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок.


Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

2  plenum 1

 

11 листопада 2019 року відбувся другий Пленум Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок.

Привітав присутніх та відкрив пленум Добровольський А.М. голова Херсонської облміжпрофради.

Згідно затвердженого порядку денного на розгляд Пленуму було винесено наступні питання:

  1. Про інформацію мандатної комісії Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок про зміни у складі членів облміжпрофради
  2. «Про виклики і загрози профспілковому руху і завдання Херсонської

обласної міжгалузевої ради профспілок, її членських організацій у сучасних умовах»

  1. Про нагородження.

Інформацію голови Мандатної комісії Херсонської облміжпрофради Михальцової В.В. членами Пленуму було взято до відома.

З доповіддю «Про виклики і загрози профспілковому руху і завдання Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок, її членських організацій у сучасних умовах» виступив голова Херсонської облміжпрофради Добровольський А.М.

2  plenum 2

Він наголосив, що перш за все облміжпрофрада разом з її членськими організаціями, соціальними партнерами постійно займається і надалі буде займатися соціально-економічним захистом спілчан Херсонщини, а саме – збереження і створення робочих місць, підвищення гарантій в оплаті праці, ліквідація явища заборгованості із заробітної праці, захист працівників від дискримінації роботодавціми.

Добровольський А.М. також відзначив, що на сьогодні Уряд не подав до Верховної Ради свій проект Трудового кодексу.

Федерація профспілок України не стоїть осторонь цієї резонансної проблеми, підготовлено профспілковий проект Трудового кодексу України. , який розглянуто на засіданні спільного представницького органу профспілок. З метою внесення зазначеного проекту на розгляд   Верховної ради проводилась робота з народними депутатами України щодо підтримуи цього проекту. Народний депутат від опозиційної платформи «За життя» Королевська Н.Ю. 8 листопада 2019 року підтримала та подала до Верховної ради підготовлений профспілковий проект Трудового кодексу, який було зпреєстровано за № 2410. Також у Раді зареєстровано 8.11.2019 року проект Трудового кодексу №2410-1 від Фракції «Батьківщина».

Водночас зазначив, що існує велика низка факторів, які мають негативний вплив на стан профспілкового руху. Це і закриття підприємств, скорочення чисельності працюючих, низький рівень зарплат, тощо, а одною з нагальних проблем профспілок є щорічне падіння профспілкового членства. Тому, для того щоб своєчасно, професійно і динамічно реагувати на виклики і загрози, що постають перед профспілками в сучасних умовах необхідна консолідація зусиль профспілок усіх рівнів.

2  plenum

В обговоренні доповіді голови взяли участь Тецька І.С., заступник голови Херсонської облорганізації профспілки працівників охорони здоров’я, Ковіня С.Г., голова Херсонської облорганізації профспілки працівників суднобудування, Лисенко О.В., голова первинної профспілкової організації КЗ ХОР «Олешківський дитячий будинок інтернат», Кулішова Т.М., голова Молодіжної ради Херсонської облміжпрофради, Татаринова Л.Г., голова Херсонської облорганізації профспілки працівників державних установ, Іваненко О.П., голова  облорганізації профспілки працівників малого і середнього бізнесу «Консолідація».

Зо всіх питань порядку денного членами Пленуму було прийнято відповідні постанови.

Наприкінці роботи Пленуму голова облміжпрофради Добровольський вручив нагороди Федерації профспілок України.

Нагрудним знаком ФПУ  «Профспілкова звитяга» нагороджено

Клипко Галину Степанівну, голову первинної профспілкової організації комунального некомерційного підприємства «Бериславська центральна районна лікарня» Бериславської райради., Матвєєву Ольгу Олексіївну, голову первинної профспілкової організації Херсонської централізованої бібліотечної системи.

Нагрудним знаком «Заслужений працівник профспілок України» нагороджено Бурцеву Галину Василівну, голову профспілки Херсонської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери.

Почесний знак «За розвиток соціального партнерства» одержала Коротун Надія Іванівна, директор комунального закладу «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Гончара»

Почесною грамотою Федерації профспілок України у номінації «Кращий заклад оздоровлення та відпочинку» нагороджено Мулярова Тараса Вікторовича, директора ДОТ ім. Ю. Гагаріна

2  plenum 6

дджерело:http://omrp.ks.ua/novyny/drugyj-plenum-hersonskoyi-oblasnoyi-mizhgaluzevoyi-rady-profspilok.html