ЗАПИТУЙТЕ - ВІДПОВІДАЄМО

Шановні спілчани!

Своє запитання Ви можете направляти на адресу електронної пошти Херсонської обласної організації профспілки: kherson_ppdu@i.ua


В запитанні обов’язково зазначте наступні дані:
- Прізвище, ім’я, по-батькові;
- Посада за основним місцем роботи;
- Назва первинної профспілкової організації;
- Прізвище голови профкому Вашої профорганізації.

Відповіді на Ваші запитання будуть висвітлені на сторінках нашого сайту.

Детальнiше

НАШІ ПАРТНЕРИ

Сприятливий психологічний клімат в колективі є запорукою ефективності праці


Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

fond golovna oruginal

 

21 листопада 2019 року за ініціативи профспілкового комітету Регіонального відділення Фонду державного майна в Херсонській області, АР Крим та м.Севастополі, за підтримки начальника Регіонального відділення Г.В. Теслюк та Херсонської обласної організації Профспілки працівників державних установ України, тренер Південного представництва Центру профспілкових знань «Basis», член президії облорганізації Профспілки - Олена Ростиславівна Бриж (голова Нововоронцовської районної організації Профспілки, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді), провела для членів первинної профспілкової організації Регіонального відділення захоплюючий та корисний тренінг «Психологічний клімат колективу. Згуртованість колективу. Конфлікти в колективі – це норма життя».

fond nazva treningu

 Зі вступним словом до учасників тренінгу звернулись Г.В. Теслюк, начальник Регіонального відділення Фонду державного майна в Херсонській області, АР Крим та м.Севастополі та Л.Г. Татаринова, голова Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України.

         Тренінг розпочався зі знайомства, в якому учасники поділилися девізом, що супроводжує їх по життю та розповіли про свої захоплення.

         У ході тренінгу профспілковці дізнались, які бувають види конфлікту, на що впливає конфлікт в колективі, що необхідно робити щоб залагодити конфлікт на початковій стадії.

         Тренер провела для колективу вправу-колаж «Дерево», де кожен зміг показати на якому він місці і як відчуває себе в колективі.

         Ще однією цікавинкою для спілчан стало тестування на визначення того, чи конфліктна ти людина.

         По завершенню заходу кожен учасник поділився позитивними емоціями, новим досвідом та враженнями від проведеного тренінгу, а також отримав солодощі від Профспілки.

         Ми переконані у тому, що кожний працівник повинен мати можливості для особистісного розвитку і тому президія Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України та тренерський склад Південного представництва Центру профспілкових знань «Basis» з нетерпінням чекають на нові ініціативи від організаційних ланок Профспілки щодо проведення навчань у колективах державних установ.

fond z trenerom

fond znajomstvo

fond vurizannya

fond kriplennya

fond zag derevo

Ірина Пуршева, головний експерт організаційного та інформаційного забезпечення апарату Херсонської обласної організації Профспілки