ЗАПИТУЙТЕ - ВІДПОВІДАЄМО

Шановні спілчани!

Своє запитання Ви можете направляти на адресу електронної пошти Херсонської обласної організації профспілки: kherson_ppdu@i.ua


В запитанні обов’язково зазначте наступні дані:
- Прізвище, ім’я, по-батькові;
- Посада за основним місцем роботи;
- Назва первинної профспілкової організації;
- Прізвище голови профкому Вашої профорганізації.

Відповіді на Ваші запитання будуть висвітлені на сторінках нашого сайту.

Детальнiше

НАШІ ПАРТНЕРИ

"НІ!" РАБСЬКИМ ЗАКОНАМ: ПРОФСПІЛКОВИЙ ПІКЕТ НА БАНКОВІЙ


Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

5 лютого всеукраїнські профспілки Федерації профспілок України разом з Конфедерацією незалежних профспілок пікетували Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

IMG 20200205 143043

Люди вийшли з протестом під час засідання Комітету, де розглядалися ряд антинародних законопроектів, зокрема, про працю, антипрофспілкового законопроекту та інших законодавчих актів, спрямованих на знищення соціально-економічного захисту працівників.

 DSC 2038

изображение viber 2020 02 05 15 53 00

DSC 2040

На мітингу виступили Голова Профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук та голова Молодіжної ради Профспілки Оксана Гузь (посилання на виступ https://www.facebook.com/fpsu.administration/videos/1058206691223031/), профактивісти, керівники галузевих профспілок та інших громадських організацій, які приєднались до протесту ФПУ.

Відеозаписи виступів та репортаж з акції – на сторінці ФПУ у Фейсбуці, а також на сторінці Профспілки працівників державних установ України в соціальній мережі.

Резолюція мітингу додається.

 Джерело:http://www.ppdu-ua.org/novyny/289-ni-rabskim-zakonam-profspilkovij-piket-na-bankovij.html