ЗАПИТУЙТЕ - ВІДПОВІДАЄМО

Шановні спілчани!

Своє запитання Ви можете направляти на адресу електронної пошти Херсонської обласної організації профспілки: kherson_ppdu@i.ua


В запитанні обов’язково зазначте наступні дані:
- Прізвище, ім’я, по-батькові;
- Посада за основним місцем роботи;
- Назва первинної профспілкової організації;
- Прізвище голови профкому Вашої профорганізації.

Відповіді на Ваші запитання будуть висвітлені на сторінках нашого сайту.

Детальнiше

НАШІ ПАРТНЕРИ

ГОЛОВА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: "ДВОХ ПРИБРАТИ, ТРЕТІЙ - В ПОДАРУНОК!"


Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

     es

Європейськи союз і Міжнародна організація праці, міжнародна спільнота закликають український Уряд і нардепів «Слуги народу» до тями.

Про це зазначив Голова ФПУ Григорій Осовий на своїй сторінці у Фейсбуці.

Йдеться про права найманих працівників в Україні; про гарантії діяльності профспілок; про майно профспілок, яке вони зберегли з радянських часів. Якщо перші дві настанови будуть виконані, то майно як вишенька на торті безперешкодно в нагороду дістанеться.. «замовнику» цього антинародного дійства.

Лідери Федераціі профспілок України і Конфедераціі вільних профспілок, останнім часом провели в Брюселі низку робочих зустрічей з міжнародними профобєднаннями, керівництвом Бюро трудящих МОП, профільних структур ЄС і Європарламенту, інформуючи іх про загрози трудовим і соціальним правам працівників та громадян на об’єднання у профспілки для захисту своїх пра та інтересів.

         Це сталося внаслідок ініційованого і внесеного 28 грудня 2019 р. Урядом законопроекту 2708 «Про працю», та поданого в цей же час групою народних депутатів від «Слуги народу» (серед 42 підписантів аж 8 голів Комітетів ВР) законопроекту 2681 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо діяльності профспілк. Як бачимо , таке співпадіння не випадкове, а є чітко спланованою «Замовником» акція розчистити поле для вільного входження іноземного капіталу в Україну під розпродаж залишків державних підприємств (уряд планує виставити понад 500), концесію чи управління морських портів, Укрзалізниці, інших привабливих інфраструктурних об`єктів і продаж землі.

Детальніше

Прес-центр ФПУ

Джерело:http://www.fpsu.org.ua/256-holovna-novyna/17282-golova-fgolova-federatsiji-profspilok-ukrajini-grigorij-osovij-dvokh-pribrati-tretij-v-podarunok-ederatsiji-profspilok-ukrajini-grigorij-osovij-dvokh-pribrati-tretij-v-podarunok.html