ЗАПИТУЙТЕ - ВІДПОВІДАЄМО

Шановні спілчани!

Своє запитання Ви можете направляти на адресу електронної пошти Херсонської обласної організації профспілки: kherson_ppdu@i.ua


В запитанні обов’язково зазначте наступні дані:
- Прізвище, ім’я, по-батькові;
- Посада за основним місцем роботи;
- Назва первинної профспілкової організації;
- Прізвище голови профкому Вашої профорганізації.

Відповіді на Ваші запитання будуть висвітлені на сторінках нашого сайту.

Детальнiше

НАШІ ПАРТНЕРИ

ЗВЕРНЕННЯ ПРОФСПІЛКИ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИПЛАТ ВИВІЛЬНЮВАНИМ ПРАЦІВНИКАМ РАЙОННИХ ДЕРЖАВНИХ АДМІНІСТРАЦІЙ


Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

logo ppdu

 

З метою контролю за дотриманням законодавства з реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2019 № 926 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та скасування постанови Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 р. № 746», зокрема стосовно проведення передбачених законодавством компенсаційних виплат, Центральним комітетом Профспілки здійснювався оперативний збір та моніторинг інформації щодо забезпечення цих виплат на місцях.

Для захисту соціально-економічних інтересів членів профспілки Голова Профспілки Юрій Піжук 20.12.2019 звернувся листом до Міністерства фінансів України щодо вжиття всіх необхідних заходів щодо уникнення заборгованості з компенсаційних виплат та заробітної плати працівникам, які залишились працювати в структурі місцевих державних адміністрацій, вишукати додаткові кошти для повного розрахунку з працівниками. 

10.02.2020 до ЦК Профспілки надійшла відповідь Міністерства фінансів України у якій їдеться про збільшення асигнувань на оплату праці на січень-лютий 2020 у порівнянні з асигнуванням інших місяців 2020 року.

Ознайомитись з листами можна тут:

Лист Голови Профспілки Піжука Ю.М. до Міністерства фінансів України від 20.12.2019.

Відповідь Міністерства фінансів України від 10.02.2020.

Джерело:http://www.ppdu-ua.org/novyny/290-vzhivayutsya-neobkhidni-zakhodi-shchodo-uniknennya-zaborgovanosti-z-kompensatsijnikh-viplat.html