ЗАПИТУЙТЕ - ВІДПОВІДАЄМО

Шановні спілчани!

Своє запитання Ви можете направляти на адресу електронної пошти Херсонської обласної організації профспілки: kherson_ppdu@i.ua


В запитанні обов’язково зазначте наступні дані:
- Прізвище, ім’я, по-батькові;
- Посада за основним місцем роботи;
- Назва первинної профспілкової організації;
- Прізвище голови профкому Вашої профорганізації.

Відповіді на Ваші запитання будуть висвітлені на сторінках нашого сайту.

Детальнiше

НАШІ ПАРТНЕРИ

Відбулась нарада-семінар з актуальних питань проведення звітно-виборних зборів та конференцій в організаційних ланках Херсонської обласної організації Профспілки працівників державних установ України.


Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

trukonf 1

     12 лютого 2020 р. в Херсонській обласній державній адміністрації у форматі онлайн-конференції «ТРУКОНФ» відбулась нарада-семінар з актуальних питань проведення звітно-виборних зборів та конференцій в організаційних ланках Херсонської обласної організації Профспілки працівників державних установ України.

         У студіях районних державних адміністрацій, міськвиконкомів та об’єднаних територіальних громад на місцях взяли участь голови та члени виборних органів профспілкових організацій первинного та територіального рівнів.

         Відкрила та вела засідання Людмила Татаринова, голова Херсонської обласної організації Профспілки працівників державних установ України.

trukonf 2

         На нараді-семінарі були зазначені основні аспекти та норми Статуту, на які необхідно звернути увагу під час проведення звітно-виборної кампанії в Профспілці.

         За результатами обговорення, учасники семінару, отримали від президії обласного комітету детальну схему проведення звітно-виборних зборів, конференцій в організаційних ланках профспілки працівників державних установ України, як додаток до раніше надісланих Методичних матеріалів по звітам та виборам.

trukonf 3

Ірина Пуршева, головний експерт організаційного та інформаційного забезпечення апарату Херсонської обласної організації Профспілки