ЗАПИТУЙТЕ - ВІДПОВІДАЄМО

Шановні спілчани!

Своє запитання Ви можете направляти на адресу електронної пошти Херсонської обласної організації профспілки: kherson_ppdu@i.ua


В запитанні обов’язково зазначте наступні дані:
- Прізвище, ім’я, по-батькові;
- Посада за основним місцем роботи;
- Назва первинної профспілкової організації;
- Прізвище голови профкому Вашої профорганізації.

Відповіді на Ваші запитання будуть висвітлені на сторінках нашого сайту.

Детальнiше

НАШІ ПАРТНЕРИ

ЗВЕРНЕННЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ МІЖГАЛУЗЕВОЇ РАДИ ПРОФСПІЛОК


Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

logo fpu

Зі сторінки Профспілки “Працівників фізичної культури та спорту Херсонської області” у соціальній мережі Facebook активістам Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок стало відомо про відкрите повідомлення, що «команда зазначеної профспілки з невизначними іншими громадськими організаціями ініціювали підготовку подання про доцільність перебування на посаді голови Херсонської обласної державної адміністрації Гусєва Ю.В., тому що, громадське суспільство обурено перебігом подій і справ в області і не може стояти осторонь». На нашу думку, ініціатива лідера Профспілки “Працівників фізичної культури та спорту Херсонської області” Дерев’янко І.В. – це спроба вирішити якісь особисті питання на власну користь невизначених осіб.

Враховуючи зазначене, Херсонська обласна міжгалузева рада Профспілок, яка об’єднує понад 80 тис. членів професійних спілок працюючих у різних галузях економіки області та є найбільшою організацією Херсонщини відкрито повідомляє наступне.

Профспілка працівників фізичної культури та спорту Херсонської області відповідно даних державного реєстру є юридичною особою, громадською організацією, яка зареєстрована у 2016 році та утворена 61 учасником. Одночасно, за офіційними даними відділення Національної служби посередництва та примирення в Херсонській області зазначена Профспілка не визнана репрезентативної, а тому не є суб’єктом соціального діалогу на територіальному рівні.

Соціальний діалог є визнаною моделлю рішення найбільш актуальних питань соціально-економічного розвитку області і важливим для профспілок інструментом представництва і захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів людини праці в органах державної влади та у відносинах з роботодавцями, тому виборні органи Профспілок Херсонщини через своїх представників, представлені практично на всіх рівнях. На регіональному – це робота в обласній соціально-економічній раді, колегіях, постійно діючих комісіях, робочих групах місцевих органів влади Херсонщини.

У 2019 році в рамках соціального діалогу між Херсонською обласною державною адміністрацією, профспілками Херсонщини та об’єднаннями роботодавців Херсонщини була укладена територіальна угода по захисту соціально-економічних та трудових прав працюючих.

Наразі Херсонська обласна міжгалузева рада профспілок працює в умовах, коли, в цілому, налагоджені хороші партнерські стосунки з соціальними партнерами, у тому числі з керівництвом Херсонської обласної державної адміністрації. Усі питання, які виникають між членськими організаціями облміжпрофради та Херсонською ОДА в межах повноважень завжди вирішуються шляхом ведення конструктивного соціального діалогу. А в низці випадків наші соціальні партнери, зокрема голова ОДА Гусєв Ю.В., демонструють високий рівень відповідальності та розуміння нагальності вирішення питань соціально-економічного характеру в складних умовах сьогодення.

Голова Херсонської облміжпрофради                     А.М. Добровольский

Джерело:http://omrp.ks.ua/novyny/zvernennya-hersonskoyi-oblasnoyi-mizhgaluzevoyi-rady-profspilok.html