ЗАПИТУЙТЕ - ВІДПОВІДАЄМО

Шановні спілчани!

Своє запитання Ви можете направляти на адресу електронної пошти Херсонської обласної організації профспілки: kherson_ppdu@i.ua


В запитанні обов’язково зазначте наступні дані:
- Прізвище, ім’я, по-батькові;
- Посада за основним місцем роботи;
- Назва первинної профспілкової організації;
- Прізвище голови профкому Вашої профорганізації.

Відповіді на Ваші запитання будуть висвітлені на сторінках нашого сайту.

Детальнiше

НАШІ ПАРТНЕРИ

Відбулось підсумкове у 2018 році засідання президії Херсонської обласної організації Профспілки працівників державних установ України


Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

1

У Херсоні, в Будинку профспілок, 22 грудня 2018 року відбулося чергове засідання 15-ої президії комітету Херсонської обласної організації Профспілки працівників державних установ України. Відкрила та вела засідання голова облорганізації Профспілки Людмила Татаринова.

 

  У засіданні взяли участь 10 з 11 членів Президії, голова Мандатної комісії облорганізації Профспілки Євгеній Баштецький, керівник Центру правової допомоги Олексій Лукомський та головний бухгалтер виконавчого апарату Херсонської облорганізації Профспілки Катерина Бузько.

 

2

Відповідно до порядку денного учасники засідання розглянули чотири основних питання, а також сім питань внутрішньоспілкового життя.

3

Так, члени президії:

  • ознайомилися з інформацією про роботу комітету Херсонської облорганізації Профспілки у IV кварталі 2018 року та з матеріалами роботи профспілкових організацій державних установ області з питань інформаційної та правозахисної роботи у 2018 році;

  • затвердили на 2019 рік:

-      штатні розпису виконавчого апарату Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України та ООГ «ДОТ ім.Гагаріна Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України»;

-      плани роботи комітету та Молодіжної ради Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України.

Крім того, президія прийняла рішення провести обласний огляд-конкурс на Кращий колективний договір у 2019 року.

Учасники засідання, заслухали виступи, розглянули матеріали, які їм були представлені, і після всебічного і глибокого обговорення прийняли відповідні постанови.

5а

На завершення роботи президії Голова облорганізації профспілки Людмила Татаринова зазначила – «Підсумовуючи зроблене за рік, хочу відзначити, що ми прожили насичений, багатий на події рік, і є чимало результатів нашої роботи, якими варто пишатись. У сучасних непростих умовах Профспілка залишалася вірною своїм принципам, і завжди стояла на захисті соціально-економічних та трудових прав спілчан. Завдяки внеску кожного профспілкового активіста державних установ 2018-й рік став успішним для нашої Профспілки. Щиро дякую Вам усім разом та кожному окремо за роботу та підтримку».

Слайд1

Слайд2