ЗАПИТУЙТЕ - ВІДПОВІДАЄМО

Шановні спілчани!

Своє запитання Ви можете направляти на адресу електронної пошти Херсонської обласної організації профспілки: kherson_ppdu@i.ua


В запитанні обов’язково зазначте наступні дані:
- Прізвище, ім’я, по-батькові;
- Посада за основним місцем роботи;
- Назва первинної профспілкової організації;
- Прізвище голови профкому Вашої профорганізації.

Відповіді на Ваші запитання будуть висвітлені на сторінках нашого сайту.

Детальнiше

НАШІ ПАРТНЕРИ

Переможниця конкурсу «Купальська красуня-2019» Лілія Шнирьова виграла путівку до ДОТ ім.Гагаріна Херсонської облорганізації Профспілки


Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

 Купальські 9

     У суботу, 6 липня, Гола Пристань відсвяткувала XVІІ Всеукраїнський благодійний фестиваль народної творчості «Купальські зорі», до якого все місто готувалося декілька тижнів. Набережна міста цілий день нагадувала багатолюдний вулик, а ввечері була вщент заповнена мешканцями та гостями міста.

       За запрошенням Голопристанського міського голови Олександра Бабича на фестиваль завітала Людмила Татаринова, голова Херсонської обласної організації Профспілки, а також представники від Профспілки: Володимир Комаров, голова Голопристанської районної організації Профспілки, Олена Бриж, голова Нововоронцовської районної організації Профспілки, Лілія Козел, голова Скадовської районної організації Профспілки та Тарас Муляров, директор ДОТ м.Гагаріна.

Купальські 0

 

 

Купальські 1

На гостей фестивалю чекала концертно-конкурсна програма «Фестивальний розмай» пісенно-обрядових, хореографічних, театралізованих дійств, пісень, танців на купальську та народну тематику серед солістів та творчих колективів.

Купальські 2

У рамках заходу були проведені спортивні змагання з різних видів спорту, протягом дня працювали виставки та ярмарок.

Увечері набережна міста зустріла присутніх святковим концертом місцевих артистів та лауреатів  конкурсної програми «Фестивальний розмай».

 

Купальські 3

 

А далі на сцену вийшли найчарівніші і найталановитіші дівчата Таврійського краю, щоб позмагатися за звання «Купальська красуня».

Купальські 4

Купальські 5

Купальські 6

Участь у конкурсі брали 14 дівчат з різних куточків Херсонщини.

За рішенням журі, до складу якого увійшли і голова Херсонської обласної організації Профспілки працівників державних установ України Людмила Татаринова, “Купальскою красунею-2019” стала мешканка Голої Пристані Лілія Шнирьова, яка виходила на подіум під номером “4”. Переможниця конкурсу отримала від Херсонської обласної організації Профспілки путівку на 14 днів до Дитячого оздоровчого табору ім.Гагаріна.

Купальські 14

Купальські 7

Купальські 8

 

Купальські 10

Купальські 11

Особливою зіркою заходу стала відома українська співачка Альоша. 

Купальські 12

Свято закінчилося, але воно запам'ятається його гостям, які у цей день зануритися у атмосферу самобутнього українського колориту та долучилися до захоплюючого свята, де на кожного чекали  чудовий настрій, прекрасний відпочинок, неперевершені враження та гостинність голопристанців.

Пуршева Ірина, головний експерт відділу організаційного та інформаційного забезпечення апарату Херсонської обласної організації профспілки

Джерело та більше фото за посиланням: http://gopri.in.ua/novini-msta/8226-gola-pristan-vdsvyatkuvala-kupalsk-zor-foto.html