ЗАПИТУЙТЕ - ВІДПОВІДАЄМО

Шановні спілчани!

Своє запитання Ви можете направляти на адресу електронної пошти Херсонської обласної організації профспілки: kherson_ppdu@i.ua


В запитанні обов’язково зазначте наступні дані:
- Прізвище, ім’я, по-батькові;
- Посада за основним місцем роботи;
- Назва первинної профспілкової організації;
- Прізвище голови профкому Вашої профорганізації.

Відповіді на Ваші запитання будуть висвітлені на сторінках нашого сайту.

Детальнiше

НАШІ ПАРТНЕРИ

Працюємо задля кращого сьогодення і майбутнього!


Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

ФПУ круглий стіл 1

        04 жовтня у оновленому Будинку профспілок на Майдані Незалежності у Києві відбулась плідна дискусія щодо впровадження в Україні стандартів гідної праці.

      Загальнонаціональний круглий стіл: «Гідні соціально-трудові стандарти – головний мотив праці в Україні і добробуту в сім’ї» організувала та провела Федерація професійних спілок України.

        Захід був присвячений Всесвітньому дню дій за гідну працювстановленому Міжнародною Конфедерацією профспілок 7 жовтня, і який щороку відзначається в Україні.

      На заклик ФПУ відверто оцінити ситуацію на українському ринку праці, визначити завдання соціальних партнерів і влади по забезпеченню в нашій країні норм гідної праці відгукнулись провідні експерти, науковці, представники органів державної влади, зарубіжні громадські діячі, профспілкова спільнота, журналісти провідних ЗМІ.

ФПУ круглий стіл 2

     Виступаючи перед аудиторією Голова ФПУ Григорій Осовий сказав, що економіка не може бути ефективною без гідної праці, також без гідної праці неможливо забезпечити права людини.

     В Україні наразі існує дефіцит гідної праці, що викликає масову трудову міграцію Українці їдуть за кордон за більш високими зарплатами та комфортними умовами роботи і життя. Тому першочерговим завданням для соціальних партнерів є утворення саме таких умов, коли люди почнуть прагнути працювати в Україні та повертатись додому.

    Досягнення цієї мети було задекларовано і при підписанні тристоронньої Генеральної угоди на 2019-21 рр., – наголосив профспілковий лідер.

ФПУ круглий стіл 3

Свої думки щодо майбутнього ринку праці в Україні та світові тенденції у сфері забезпечення зайнятості висловили:

Олександр Шубін – заступник Голови ФПУ;

Сергій Савчук – національний координатор МОП в Україні;

Василь Піддубний – віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців;

Ольга Макогон – директор Державного центру зайнятості;

Алла Горбатюк – заступник Голови Державної служби України з питань праці;

Сергій Венедіктов – доктор юридичних наук, професор кафедри трудового права та соціального забезпечення юридичного факультету Київського національного університету ім.. Т.Шевченка;

Леонід Ільчук – директор Науково-дослідного інститут праці і зайнятості населення Міністерства соціальної політики України і НАН України;

Анатолій Максюта – президент Економічного дискусійного клубу.

Модератором дискусії виступив Андрій Куликов, відомий телеведучий.

У рамках заходу відбулось нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу на кращий колективний договір за 2017-2019 роки, який проводить ФПУ.

ФПУ круглий стіл 4

Джерело:http://omrp.ks.ua/novyny/pratsyuyemo-zadlya-krashhogo-sogodennya-i-majbutnogo.html