ЗАПИТУЙТЕ - ВІДПОВІДАЄМО

Шановні спілчани!

Своє запитання Ви можете направляти на адресу електронної пошти Херсонської обласної організації профспілки: kherson_ppdu@i.ua


В запитанні обов’язково зазначте наступні дані:
- Прізвище, ім’я, по-батькові;
- Посада за основним місцем роботи;
- Назва первинної профспілкової організації;
- Прізвище голови профкому Вашої профорганізації.

Відповіді на Ваші запитання будуть висвітлені на сторінках нашого сайту.

Детальнiше

НАШІ ПАРТНЕРИ

СОЛІДАРНІ ДІЇ ПРОФСПІЛОК ПРОТИ АНТИСОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ДЕРЖАВИ!


Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

akciya protestu 1

 

14 листопада Профспілка працівників державних установ України долучилась до солідарної акції Всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань Федерації профспілок України. До столиці приїхали представники всіх галузей та регіонів України, щоб висловити протест проти антисоціальної політики держави, порушенню та нехтуванню норм трудового законодавства, прийняття важливих законопроектів в «турборежимі» та нехтування правами людини праці.

На площі Конституції перед будівлею Верховної Ради України учасники акції висунули вимоги до проекту Держбюджету-2020 та звернулись до депутатів з вимогами врахування профспілкового проекту Трудового кодексу.

akciya protestu 2

На акції виступив Голова Профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук висловивши обурення огульним скороченням, яке відбувається в сфері державної служби, зокрема щодо службовців районних державних адміністрацій, нехтуванням трудовими правами державних службовців. Під час акції представники від Профспілки працівників державних установ України висловили свої вимоги: «Ні! огульному скороченню державних службовців», «Профспілка ЗА належне фінансування державної служби», «Профспілка ЗА належну оплату праці державних службовців», «Профспілка ЗА соціальну відповідальність держави», «Державо! Поважай права своїх службовців».

akciya protestu 3

Саме в цей час в стінах Парламенту було заплановано розгляд проекту основного кошторису країни на 2020 рік, в якому не враховані пропозиції профспілок щодо належного фінансування бюджетної сфери, галузей енергетики і промисловості. Як стверджували виступаючі профспілкові лідери від різних галузей вже зараз зміни та «реформи» нового уряду ставлять на межу виживання тисячі сімей українських працівників, по всіх галузях відбуваються масові скорочення і затримки виплати заробітної плати. Профспілковці переконані – це шлях до зубожіння людини праці та нової хвилі міграції та втрати кадрового потенціалу України.

akciya protestu 4

akciya protestu 5

akciya protestu 6

 

В підсумку акції було висунуто ряд вимог, які керівництво Федерації профспілок України передасть уряду та парламенту від учасників акції, а також прийнято рішення про створення Загальнонаціонального страйкового комітету та підготовки до загальнонаціонального страйку, якщо уряд та народні обранці продовжать нехтувати трудовими правами своїх громадян.

Оксана Гузь, Професійна спілка працівників

державних установ України