ЗАПИТУЙТЕ - ВІДПОВІДАЄМО

Шановні спілчани!

Своє запитання Ви можете направляти на адресу електронної пошти Херсонської обласної організації профспілки: kherson_ppdu@i.ua


В запитанні обов’язково зазначте наступні дані:
- Прізвище, ім’я, по-батькові;
- Посада за основним місцем роботи;
- Назва первинної профспілкової організації;
- Прізвище голови профкому Вашої профорганізації.

Відповіді на Ваші запитання будуть висвітлені на сторінках нашого сайту.

Детальнiше

НАШІ ПАРТНЕРИ

НОВИНИ


14-02-2020

На Херсонщині стартувала звітно-виборна кампанія в територіальних організаціях профспілки працівників державних установ України.

zvk gopry 1

     14 лютого 2020 року відбулась звітно-виборна конференція Голопристанської районної організації профспілки працівників державних установ України.


Детальнiше

13-02-2020

НЕ ДОПУСТИТИ СИТУАЦІЮ З ВИНИКНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ З ОПЛАТИ ПРАЦІ

logo ppdu

 

     До Профспілки працівників державних установ України надходить оперативна інформація від регіональних організацій Профспілки щодо критичного стану із забезпеченням фінансування, в першу чергу, на оплату праці працівників районних державних адміністрацій у 2020 році.


Детальнiше

13-02-2020

Відбулась нарада-семінар з актуальних питань проведення звітно-виборних зборів та конференцій в організаційних ланках Херсонської обласної організації Профспілки працівників державних установ України.

trukonf 1

     12 лютого 2020 р. в Херсонській обласній державній адміністрації у форматі онлайн-конференції «ТРУКОНФ» відбулась нарада-семінар з актуальних питань проведення звітно-виборних зборів та конференцій в організаційних ланках Херсонської обласної організації Профспілки працівників державних установ України.


Детальнiше

10-02-2020

ЗВЕРНЕННЯ ПРОФСПІЛКИ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИПЛАТ ВИВІЛЬНЮВАНИМ ПРАЦІВНИКАМ РАЙОННИХ ДЕРЖАВНИХ АДМІНІСТРАЦІЙ

logo ppdu

 

З метою контролю за дотриманням законодавства з реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2019 № 926 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та скасування постанови Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 р. № 746», зокрема стосовно проведення передбачених законодавством компенсаційних виплат, Центральним комітетом Профспілки здійснювався оперативний збір та моніторинг інформації щодо забезпечення цих виплат на місцях.


Детальнiше

Страница 1 из 208