Підтримка

22/06/2022

В яких випадках роботодавець під час дії воєнного стану зобов’язаний надати відпустку без збереження заробітної плати на вимогу працівника?

Відпустка без збереження заробітної плати за бажанням працівника надається в обов’язковому порядку відповідно до вимог статті 25 Закону України «Про відпустки».

дивитися докладніше
22/06/2022

Оплата праці держслужбовців, які працюють посилено, надурочно та понад 40 год на тиждень під час воєнного стану

Національне агентство України з питань державної служби відповідає на три гарячі запитання з оплати праці державних службовців 1) Як здійснювати

дивитися докладніше
21/06/2022

Якщо тривалість відпустки більше 24 календарних днів, то працівник втрачає на неї право?

Якщо тривалість щорічної основної відпустки працівника становить більше 24 календарних днів, різниця днів відпустки не втрачається, а має бути надана

дивитися докладніше
21/06/2022

Працівники пішли в тероборону, чи зберігається за ними місце роботи та середній заробіток?

Відповідно до статті 9 Закону України «Про основи національного спротиву» комплектування органів військового управління, військових частин Сил територіальної оборони Збройних

дивитися докладніше

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць