Бути членом профспілки – вигідно

Сьогодні сума мінімального щомісячного внеску складає:

2,03 грн. – для непрацюючих пенсіонерів; 6 грн. 70 коп. – для непрацюючих осіб, що втратили роботу з поважних причин; від 6,25 до 20,00 грн. – для студентів та учнів.

Сума середнього щомісячного внеску одного члена Профспілки за попередній період склала 121,13 грн. – для працюючих осіб.

ЩОМІСЯЧНІ ПРОФСПІЛКОВІ ВНЕСКИ У ПРОФСПІЛЦІ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ УКРАЇНИ ВСТАНОВЛЕНІ У РОЗМІРІ:

Для виконання статутних завдань, проведення загальнопрофспілкових заходів, створення і підтримки загальнопрофспілкових фондів, навчання профспілкових кадрів, ведення діяльності, пов’язаної з членством у міжнародних та всеукраїнських профспілкових організаціях і об’єднаннях, утримання апаратів виборних органів Профспілки первинні організації Профспілки перераховують до організацій, вищих за рівнем, не менше 30 відсотків від загальної суми (валового збору) зібраних внесків.

Враховуючи, що 70% членського внеску відповідно до Статуту Профспілки витрачаються за рішенням профкомів первинних профорганізацій та повертаються до спілчан у вигляді різних грошових винагород, матерільних допомог, подарунків тощо, у 2022 році фактична сума щомісячного внеску складає:

0,61 грн. – для пенсіонерів; 2,1 грн. – якщо ви не працюєте; від 1,88 до 6,00 грн. – якщо ви є студентом;

від 36,33 до 50 грн. – якщо ви працюєте.

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць