ДІЯЛЬНІСТЬ ПРОФСПІЛКИ

З 24 лютого 2022 року, коли рф розпочала цинічне військове вторгнення в Україну, головні завдання організації змінились.

Як і усе суспільство країни, ми згуртувалися і активно працюємо задля однієї мети – нашої ПЕРЕМОГИ! 

Сьогодні коли наша держава щодня бореться за цінності та свободу всього світу, за наше право жити на рідній землі,

Долучитись до допомоги херсонцям може кожен, деталі ТУТ.

Разом з Київською обласною радою профспілок України, ГО «Трудові ініціативи», профспілкові лідери країни та Молодіжна рада Профспілки працівників державних установ об’єднує зусилля для збору та надання гуманітарної та волонтерської допомоги переселенцям, біженцям та іншим людям, які постраждали від війни через TRADE UNION LIFELINE.

ПРОФСПІЛКОВА ЛІНІЯ ЖИТТЯ працює при підтримці Міжнародних профспілкових організацій, зокрема наших давніх друзів з Профспілки працівників державного сектору Швеції. Детальніше про роботу ПРОФСПІЛКОВОЇ ЛІНІЇ ЖИТТЯ на сторінці Фейсбук голови Молодіжної ради Профспілки.

Фонд Анни Лінд присудив спеціальну нагороду Профспілковій лінії життя та 16 червня п.р. вручив премію Фонду в розмірі 5550 доларів США на церемонії в Стокгольмі.

З метою реалізації програми підтримки членів Профспілки – херсонців, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України, за ініціативи голови Херсонської обласної організації Профспілки Людмили ТАТАРИНОВОЇ, президією Херсонської обласної організації Профспілки прийнято рішення про створення профспілкового фонду “Допомогти жити” – “HELPLIVE Kherson region”.

Зібрані кошти використовуються для надання  багатоцільових адресних безповротних фінансових допомоги мешканцям Херсонської області, які  перебувають у складних життєвих обставинах через війну.

Виплати здійснюються шляхом безготівкового перерахування за реквізитами карткових рахунків членів Профспілки. Спілчани можуть використати кошти для компенсації витрат на евакуацією з окупованої території Херсонської області та забезпечення житла, на придбання товарів першої необхідності, їжі, ліків, на ремонт пошкоджених будинків спілчан та на інші цілі, щоб закрити базові життєві потреби.

У воєнний період Профспілка працівників державних установ України продовжує свою основну діяльність –

захист трудових прав спілчан.

Чи є можливість працівникам відновити порушені мінімальні гарантії трудового законодавства у період воєного стану?

ТАК!

Законом України від 15 березня 2022 року № 2136-ІХ «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» (набрав чинності 24 березня 2022 року), на період дії воєнного стану професійнам спілкам у межах своєї діяльності надано право сприяти забезпеченню обороноздатності держави та забезпечувати громадський контроль за мінімальними трудовими гарантіями, передбаченими цим Законом.

Під час війни головним інструментом для відновлення порушених трудових прав для кожного працівника є Профспілка.

Звичайно захищатися Ви можете індивідуально, але колективно, об’єднавшись у Профспілку, з нашою підтримкою – ефективність значно вища.

Якщо Ви або Ваші знайомі та близькі зіткнулись з фактами порушень трудових прав працівників:

  • 1. напишіть нам на електронну скриньку: kherson_ppdu@i.ua, зазначивши П.І.Б., посаду, назву первинної профорганізації, контактний телефон, інформацію про порушені права в довільній формі (Тема листа: Порушення прав).

Важливо: Якщо Ви не є членом Профспілки працівників державних установ України, будь ласка, зазначте це в листі.

2. замовте зворотний дзвінок, скориставшись кнопкою зв’язку, що знаходиться нижче.

Важливо. Просимо надсилати номери телефону Viber, Whatsapp, Telegram, Signal для можливості спілкування через месенджери при відсутності мобільного зв’язку на території Херсонської області

РАЗОМ ми все здолаємо!

Детальніше про діяльність Профспілки:

Про роботу Профспілки у воєнний період | ПРОФСПІЛКОВИЙ ЛІДЕР УКРАЇНИ ЮРІЙ ПІЖУК. липень 2022

Чернівецький промінь. Після новин | ПРОФСПІЛКОВИЙ ЛІДЕР УКРАЇНИ ЮРІЙ ПІЖУК. Травень 2022

Звернення Молодіжної ради Професійної спілки працівників державних установ України. Лютий 2022

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць