Допомога тим, хто залишився

У Херсонській області ситуація дуже складна, багато населених пунктів залишаються під обстрілами і контролем окупантів.

Люди живуть у жахливих умовах, у багатьох селищах немає газопостачання, водопостачання, світла. Провести ремонтні роботи неможливо через обстріли.

Жителі області є заручниками, адже окупанти не дають зелених коридорів, щоб люди могли виїхати у безпечне місце, а залишатися в окупації – небезпечно.

Люди перебувають на межі виживання, у деяких населених пунктах майже немає продуктів, також немає змоги за що їх купити, позаяк багато людей втратили дохід, а через те, що розбомбили й відділення “Укрпошти”, пенсіонери не можуть отримати пенсії.

На окупованій Херсонщині залишаються чимало людей, які з нетерпінням чекають на звільнення.

З різних причин вони не можуть покинути свої домівки й стали заручниками ситуації.

Значна частина мешканців продовжує чинити опір і демонструвати, що Херсонщина – це Україна. Хоча з кожним днем це робити важче й важче. 

Наразі гуманітарна ситуація гірша, аніж була 2-3 місяці тому. Сьогодні більшість організацій не може напряму допомагати окупованим територіям, попри те, що багато людей опинились без доступу до продуктів та ліків.

Саме тому ми запускаємо ініціативу «Ми з України» — програму підтримки спілчан на окупованих територій, для якої ми відкриваємо збір коштів .

ЗІБРАНІ КОШТИ будуть направлятись у вигляді адресної грошової допомоги на карткові рахунки  спілчан-ветеранів, для спілчан, які залишились на окупованій території, щоб доглядати за своїми важкохворими членами сім’ї.

Також, адресні фінансові допомоги будуть направлятись членам Профспілки, які зможуть закупити продукти, ліки та іншу необхідну допомогу тим спілчанам, хто цього потребує.

ВАЖЛИВО!!! У полі коментарі, будь ласка напишіть: благодійний внесок постраждалим від війни на відновлення домівок


ДОПОЖЕМО КОЛЕГАМ? БУДЕМО ЄДИНІ?

Що на Херсонщині: повзуча окупація і надія на контрнаступ та звільнення території

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць