Сім причин, щоб обрати СAMP GAGARINA у Скадовську

1. З нами надійно

Відправляючи до CAMP GAGARINA свою дитину, ви можете бути впевнені, що вона буде під наглядом, завжди смачно і корисно нагодована, її дозвілля буде змістовним, цікавим і корисним, а унікальні природні фактори зміцнять її імунітет, зарядять енергією на весь рік. 

2. З нами вигідно

Детальну інформацію дивіться у розділі «Зміни та варість путівки до Camp»

Ми пропонуємо одне з найкращих співвідношення ціни та якості на ринку послуг з дитячого оздоровлення в Україні, яке на 100% вас задовольнить! Вартість путівки включає повний комплекс послуг: комфортне проживання, п’яти разове збалансоване харчування, анімаційний супровід, медичне обслуговування та страхування.

Проживають кемпери в просторих кімнатах з новими та зручними меблями по 4-6 осіб на кімнату. Розподіляються по загонах за віком і кожний загін має власний корпус, обладнаний холом, санвузлами з душовими й туалетними кабінами.

Гаряче водопостачання цілодобове, а вологе прибирання корпусів проводиться 2 рази на день.

За останні п’ять років у закладі проведено капітальні, сучасні ремонти у спальних корпусах, реконструкцію концертного майданчику, придбані нові меблі, ліжка, оновлено кухонне, холодильне та господарське обладнання, здійснено ряд інших робіт, в т.ч. завершено будівництво сучасного спального корпусу.

Заклад розташований в екологічно чистому регіоні на узбережжі Джарилгацької затоки Чорного моря, в межах дитячого-курортного міста Скадовськ. Дістатись до табору можна з будь-якої точки України та світу, оскільки він має зручне транспортне сполучення: міжнародний аеропорт, залізничний вокзал – лише за 1,5 години у м.Херсоні. Заклад знаходиться на першій береговій лінії, є чудовий власний пляж з блакитними хвилями, де хочеться загоряти та купатися без кінця.

Поєднання енергії сонця, моря та повітря, сприяє поліпшенню і відновленню здоров’я, загального самопочуття як дітей, так і дорослих. М’який клімат, морські купання, велика кількість сонячних днів, як основні природні лікувальні фактори, дозволяють укріпити серцево-судинну систему, оздоровити органи дихання.

Територія табору у 3,5 га має 80% зелених насаджень, багато хвойних дерев, березову алею, сотні кущів троянд. Сamp Gagarina заряджає енергією і огортає турботою кожного, хто опиняється всередині.

CAMP GAGARINA має світлу затишну їдальню на 250 місць. Діти у таборі харчуються з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм, повноцінно, збалансовано 5-ть разів на день. У постійному асортименті – свіжі, стиглі, екологічно чисті овочі та фрукти Таврійського краю, щоденна свіжа випічка власного виробництва. Питний режим підтримується протягом доби. Вода в таборі з власної артезіанської свердловини та регулярно проходить перевірку.

Наша команда кухарів завжди знає як зробити, щоб всі страви були смачними і поживними. В її обов’язки також входить ретельна перевірка якості всіх продуктів, щоб наші діти отримували тільки найсвіжіші продукти. Офіціанти забезпечують подачу страв, прибирання використаного посуду та загальну чистоту в їдальні.

З 2019 року у закладі впроваджено нове меню відповідно до «Збірника рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах», автором якого є кулінарний експерт – Євген Клопотенко.

5. У нас безпечно

Життя і здоров`я дітей — найважливіша цінність для дорослих!

Тому, адміністрація дитячого оздоровчого закладу ім.Гагаріна багато уваги приділяє безпеці дітей під час їхнього перебування в закладі. Безпечний відпочинок для кемперів кожну зміну гарантують фахівці нашого закладу різних профілів, серед яких:

‣‎ Ліцензована приватна служба охорони. Цілодобово забезпечує безпеку і спокій Гагарінців. Охороняє загони при різних виходах за територію. Патрулює територію табору. Вхід сторонніх осіб на територію закладу суворо заборонено.

‣‎ Медична служба. Медична служба працює 24 години на добу. Професійні лікар-педіатр та медичні сестери ретельно стежать за дотриманням всіх норм. Також їх важливим завданням є навчання дітей здоровому способу життя й правилам особистої гігієни. Заклад має обладнаний медичний пункт з необхідними ліками і засобами для надання першої медичної допомоги. Крім того, щорічно укладається договір на медичне обслуговування лікарями – фахівцями зі Скадовського територіального медичного центру.

‣‎ Господарська служба. Гарантує надійну роботу всіх інженерних систем. Безперебійну, необмежену, цілодобову подачу гарячої та холодної води, чистоту спальних кімнат і корпусів, туалетів, душових кабін, місць громадського користування та території табору.

Перед кожним оздоровчим сезоном табір проходить комплексну перевірку фахівцями Держпродспоживслужби, ДСНС та Держпраці. Протягом всього сезону сертифікованою державною лабораторією проводяться дослідження якості питної та морської води, харчових продуктів.

Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС області  проводить дослідження дна акваторії пляжу. Заклад обладнано пожежною сигналізацією.

Відпочинок у закладі цікавий, захоплюючий та безпечний, адже основними цінностями нашого табору є свобода вибору і безконфліктне середовище. Ми живемо за правилами безкорисливої дружби, добра та справедливості.

Висококваліфікований колектив табору, який має багаторічний досвід, щоденно дбає про те, щоб діти не тільки смачно їли і міцно спали, а й повезли з табору додому приємні спогади, глибокі враження та смак табірної романтики.

Щодня справжню батьківську турботу дарує кемперам досвідчений директор — Муляров Тарас Вікторович,  який своє дитинство також провів в цьому таборі, тому, як ніхто інший, знає, що робить дітей по-справжньому щасливими.

Дружня атмосфера табору підтримується завдяки відповідальності педагогічного колективу. В нашій команді: сертифіковані вожаті, які пройшли конкурсний відбір і педагогічну підготовку, енергійні, життєрадісні, талановиті, щирі, терплячі — вони всю зміну піклуються про дітей, дарують їм тепло спілкування, наповнюють щастям та гарним настроєм.

Система виховної роботи в таборі побудована на принципах позитивного мислення, корисного дозвілля, арт педагогіки, здорового патріотизму та колективної творчості. Клубна програма дитячого табору враховує всі вікові та психологічні особливості сучасних дітей і підлітків.

Кожен день в таборі насичений яскравими подіями:

‣ ранкова гімнастика на пляжі

‣ квести, флешмоби, конкурси

‣ анімаційні програми, тренінги, спортивні заходи

‣ заняття в творчих студіях та спортивних секціях

‣ тематичні дискотеки та перегляд відеофільмів на великому екрані

— всі ці активності спрямовані на розкриття талантів, виявлення лідерських якостей, можливості працювати в команді, а злагоджена робота персоналу забезпечує яскравий і позитивний відпочинок для своїх кемперів.

Заклад організовує для дітей походи до Скадовського Краєзнавчого музею, Аквапарку та Дельфінарію, екскурсії в Асканію Нову, до «Зелених хуторів Таврії», на острів Джарилгач, але при умові комплектації груп та за додаткову плату.

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць