ІСТОРІЯ: HAPPYLAFF STORY

Ласкаво просимо до Happylaff Camp, де дива стають реальністю, дружба вічна, а кожен момент – неповторний.

Наша історія: довга, багаторічна, наповнена ВІДДАНІСТЮ, МРІЯМИ ТА БЕЗЛІЧЧЮ ЩАСЛИВИХ МОМЕНТІВ.

І починається вона з заснування Херсонською обласною організацією Профспілки працівників державних установ України у місті Скадовськ Херсонської області на березі Джарилгацької затоки Дитячого оздоровчого табору в 1956 році.

Протягом усіх цих років табір став невід’ємною частиною життя понад 50 000 дітей та їх батьків.

З самого початку Camp Gagarina втілював ідеал незабутнього літнього відпочинку для дітей.

З того часу, коли були розгорнуті перші палатки на території табору, він миттєво став місцем, де діти знаходили радість, пригоди та нових друзів.

З кожним роком табір зростав, розвивався та набував популярності, стаючи одним з найуспішніших оздоровчих закладів в Україні.

Протягом років Camp Gagarina став не лише табором, але й справжньою спільнотою.

У нашому таборі діти з різних куточків нашої країни та інших держав зустрічалися, навчалися спілкуватися, взаємодіяти та розуміти одне одного.

Ми пишаємося тим, що наш табір став місцем, де формувалися дружби на все життя та де діти здобували цінні життєві навички.

Тут кожна нота музики була відкриттям нових талантів, кожне спортивне змагання ставало випробуванням сили та витримки, а кожне мистецтво створювало казку та надихало на творчість.

Camp Gagarina завжди був місцем, де діти відчували себе особливими.

Camp Gagarina – це не просто табір, це місце, де мрії стають реальністю, де діти вчаться бути собою.

Однак історія Camp Gagarina не була лише спокійною й безхмарною. Його історія — це приклад непохитної волі, наполегливості та здатності відродитися після випробувань.

У 2008 році табір був захоплений рейдерами, але завдяки наполегливій праці та мужності Людмили Татаринової, голови Херсонської обласної організації Профспілки працівників державних установ України, в 2013 році він був повернутий у власність організації.

Після відновлення контролю над табором, команда Camp Gagarina під керівництвом директора Тараса Мулярова зробила все можливе, щоб створити безпечне середовище. Ми побудували новий спальний корпус, провели капітальні ремонти, оновили обладнання та покращили умови для наших кемперів.

Ми не лише відновили табір, але й створили унікальну програму, яка розвиває кожного учасника та поєднує розваги, спорт, навчання, творчість, патріотичне виховання. Camp Gagarina став прикладом інноваційного підходу до роботи з дітьми. Наші діти мали можливість виявити свої таланти, вчитися новому, будувати довіру та дружбу з іншими учасниками.

Протягом усієї історії Camp Gagarina, наш колектив завжди ставив безпеку та комфорт дітей на перше місце.

Ми прагнули створити атмосферу, де кожна дитина могла почуватися захищеною, вільною та щасливою. Наші вихователі та співробітники вкладали своє серце і душу у створення безпечного середовища, де кожна дитина могла розвиватися, експериментувати та відкривати свій потенціал.

Окрім організації відпочинку, Camp Gagarina став визнаним центром проведення профспілкового навчання Південного регіону. Також, у нас проводились обласні, Всеукраїнські та Міжнародні культурно-мистецькі, військово-патріотичні та спортивні заходи.

Результати нашої праці були визнані державою, і в 2021 році Camp Gagarina отримав першу категорію за державною атестацією.

Наш табір внесено до Державного реєстру оздоровчих закладів України та веріфіковано.

Ми перший та єдиний табір на Херсонщини, який на початку лютого 2022 року розробив та затвердив оновлене меню на основі програми покращення культури харчування “Нове шкільне харчування Cult Food”, що впроваджується за ініціативи дружини Президента України Олени Зеленської  за рецептурою кулінарного експерта та громадського активіста Євгена Клопотенка.

Однак, війна та окупація змусили нас залишити улюблений табір у Скадовську.

Ми тимчасово втратили наш оздоровчий комплекс і все майно на Херсонщини, але не втратили своїх мрій та прагнень.

Тож, з незламним духом, ми відкрили новий розділ у нашій історії – Happylaff Camp.

У липні 2023 році ми відкрили наші двері у новому місці, в новому проєкті, але з тим самим вогнем у серці та прагненням створити щасливе дитинство для наших кемперів.

Happylaff Camp – це новий початок, нова можливість продовжити нашу МІСІЮ забезпечити дітям незабутні пригоди, навчання та дружбу, принести світло у життя дітей України, які переживають війну, і зробити їхні дні наповненими радістю та надією.

Ми створюємо атмосферу відновлення, де діти можуть забути про тяжкість пережитих подій минулого та знайти в собі силу для майбутнього.

Наша робота спрямована на підтримку дітей України у їхньому розвитку та допомогу їм знайти нових друзів, побудувати майбутнє країни на основі позитивних цінностей та незламного духу.

Ми віримо, що наші зусилля сприятимуть становленню майбутньої гідної та сильної України, де кожна дитина матиме можливість реалізувати свій потенціал, відчути своє значення та сприяти гармонійному розвитку суспільства.

Запрошуємо вас долучитись до історії закладу, де народжується щастя дітей, де кожен момент – це можливість для розвитку та радості! Як це зробити, переходьте за цим посиланням.

Happylaff Camp – це наш внесок у майбутнє нашої країни, де діти зможуть вирости впевненими, творчими та здоровими людьми.

Ми віримо, що щасливе дитинство є основою для успіху у житті.

Наша історія – це доказ нашої відданості та постійного розвитку. Ми постійно удосконалюємо програми та забезпечуємо дітям незабутні враження. Дивись більше фото з нашої історії, переходь за посиланнями нижче.

Фотоальбоми:

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць