Хто може стати членом Профспілки

Дякуємо за ваш інтерес до нашої профспілки!

Наша профспілка є демократичною та представляє інтереси всіх членів незалежно від професії чи рівня посади.

Ми прагнемо до покращення умов праці та соціального статусу всіх працівників у Херсонській області, і є відкритими для тих, хто ділить наші цінності.

Стати членами нашої профспілки мають можливість усі працівники державних установ, органів місцевого самоврядування, військових, правоохороних, банковських, фінансових, страхових, комунальних, навчальних закладів та інших організацій, які забезпечують розвиток держави та місцевих громад Херсонщини та які пов’язані спільними інтересами за родом їх професійної (трудової) діяльності (служби, навчання).

Якщо ви бажаєте приєднатися до нашої профспілки, будь ласка, зверніться до нас за номером +38095 429 99 50 або заповніть форму для вступу. Наші представники з радістю вас проконсультують та нададуть всю необхідну інформацію щодо процедури вступу та створення первинної профспілкової організації.

Як член нашої профспілки, ви матимете можливість брати участь у різноманітних заходах, таких як тренінги, семінари та конференції, що сприятимуть вашому професійному розвитку. Ви також отримаєте доступ до правової підтримки та консультацій з питань трудового законодавства.

Наша профспілка активно співпрацює з роботодавцями та органами влади з метою досягнення справедливих умов праці, заробітної плати та соціального захисту. Ми впливаємо на прийняття рішень, що стосуються прав працівників, і захищаємо їх інтереси на всіх рівнях.

Приєднавшись до нашої профспілки, ви також отримаєте підтримку в разі виникнення конфліктів з роботодавцем, які можуть стосуватися зарплати, графіку роботи, умов праці та інших питань, пов’язаних з вашим працевлаштуванням. Наша профспілка має досвід у веденні колективних переговорів та вирішенні спірних ситуацій, що може допомогти забезпечити справедливі умови праці для всіх членів профспілки.

Ми також підтримуємо своїх членів у питаннях соціального захисту, зокрема щодо пенсійних прав та інших питаньРазом ми зможемо підвищити свідомість про трудові права, забезпечити справедливі умови праці та покращити соціальний статус всіх працівників., що стосуються соціального забезпечення. Ми прагнемо забезпечити нашим членам максимальну підтримку в усіх аспектах трудової діяльності та соціального життя.

Долучайтесь до нашої профспілки! Разом ми зможемо підвищити свідомість про трудові права, забезпечити справедливі умови праці та покращити соціальний статус всіх працівників.

І Нехай ваше членство в нашій профспілці стане початком нових можливостей, захисту вашого трудового статусу та позитивних зміни в житті як працівників, так і мешканців Херсонської області!

Ознайомитись з нормами Статуту Профспілки працівників деражвних установ України щодо членства у Профспілки

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць