Інформаційні кейси Профспілки

Інформаційний кейс Профспілки працівників державних установ України складається з: офіційного веб-сайту, сторінок в соціальних мережах, інформаційних та друкованих матеріалах. Крім того, значна увага приділяється організації ефективної взаємодії між центральним та регіональними комітетами у сфері інформаційної діяльності.

Для визначення ефективних кроків щодо поліпшення інформаційної роботи у 2018 році проведено анкетування, за даними якого понад 21 % учасників отримує інформацію переважно через соціальні мережі, 30% через офіційний веб-сайт Профспілки. Після проведення навчань для відповідальних за інформаційну роботу та модулів з інформаційної роботи, під час проведення семінарів «Базового курсу навчання профактиву» показник тих, хто отримує інформацію з офіційного веб-сайту зріс до 76%, сторінки в соціальних мережа до 52%.

Окреме значення протягом звітного періоду було надано створенню інформаційних кейсів регіональних організацій Профспілки. Так, станом на 01.11.2020, маємо такі відомості, щодо наявності інформаційних кейсів в розрізі регіональних організацій:

№п/пОбластьСайтФейсбукСторінка Молодіжки
1.Вінницька+
2.Волинська++
3.Дніпропетровська
4.Донецька
5.Житомирська+
6.Закарпатська
7.Запорізька++
8.Івано-Франківська++
9.Київський міськом++
10.Київська
11.Кіровоградська+
12.Луганська+
13.Львівська
14.Миколаївська++
15.Одеська+++
16.Полтавська++
17.Рівненська+
18.Сумська
19.Тернопільська++
20.Харківська++
21.Херсонська+++
22.Хмельницька+
23.Черкаська+
24.Чернівецька++
25.Чернігівська++

Таким чином, Профспілці вдалось вибудувати роботу з інформаційними кейсами з урахуванням потреб різних категорій спілчан.

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць