ФОНД СОЛІДАРНОСТІ З УКРАЇНОЮ

28 лютого 2022 року ІГО та ЄФПГО приєднуються до Європейської Конфедерації Профспілок (ЄКП) та Міжнародної Конфедерації Профспілок (МКП) та вкотре заявляють про своє засудження російського військового вторгнення в Україну.

ІГО та ЄФПГО вимагають від усіх російських сил негайно покинути територію України. Закликаємо поважати територіальну цілісність України та її безпеку, а також політичну незалежність як демократичної держави.

За даними ООН, понад 500 000 українців вже покинули територію країни. В ООН передбачають, що якщо вторгнення продовжиться, ця цифра збільшиться до 5 мільйонів. Європейські кордони залишаться відкритими для біженців, переважно для сімей з літніми людьми та дітьми, оскільки чоловікам віком від 18 до 60 років заборонено покидати територію країни через воєнний стан.

ІГО та ЄФПГО мають в Україні 9 представництв, які представляють інтереси її членів. Вторгнення руйнує будівлі профспілкових установ, робочі місця та домівки людей і членів профспілок. Працівників калічать та вбивають.

Члени наших організацій вимушені продовжувати працювати, оскільки вони є працівниками громадського обслуговування та забезпечують функціонування систем охорони здоров’я, водо- та енергопостачання, освіти та інших ключових галузей.

ІГО та ЄФПГО закликають своїх членів збільшити практичні прояви своєї солідарності з українським народом та працівниками.

Ми закликаємо профспілки зробити внесок до загального фонду солідарності, заснованого МКП та ЄКП. Пожертви будуть направлені на підтримку працівників та членів профспілок, які покидають свою країну (притулок, їжа, транспортування…). 

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць