Генеральний Директор МОП засудив агресію проти України з боку Російської Федерації

Генеральний директор Міжнародної організації праці Гай Райдер засудив «неспровокований та невиправданий напад Російської Федерації на Україну, що ведеться із порушенням міжнародного права, а також безперервні втрати мирного населення та колосальні людські страждання, заподіяні народові України».

Пан Райдер приєднався до рішучого засудження Генеральною Асамблеєю ООН агресії з боку Російської Федерації по відношенню до України та вимоги негайно припинити застосування сили і без жодних умов вивести війська з території України у межах її міжнародно визнаних кордонів.«Ця ситуація є однією з найтемніших сторінок за довгу сторічну історію існування МОП, брутальним порушення місії нашої організації щодо сприяння миру та соціальній справедливості.

Ті, хто відповідають за цю агресію, добре знають, що її найпершими жертвами стане працююче населення, а втрати робочих місць, підприємств та джерел засобів до існування матиме масивний характер і триватиме протягом багатьох років».

Генеральний секретар ООН Антоніу Гуттереш попередив, що дії Російської Федерації наражають світ на наймасштабнішу за останні роки кризу у сфері глобального миру і безпеки, а також, що напад на Україну кидає виклик усій багатосторонній системі.

«Завдання МОП – залишатись солідарними із урядом, працівниками та роботодавцями України, а також доєднатися до решти агентств системи ООН у забезпеченні їх усією необхідною допомогою. Як нажахані свідки подій, що розгортаються в Україні, до відрази та обурення маємо додати рішучість діяти практично, щоб покласти край цим подіям. Ми не можемо допустити досягнення цілей шляхом агресії та порушення прав людини. Наша відповідальність полягає у тому, щоби виконати наші зобов’язання перед народом України», підсумував пан Райдер.

Джерело:http://www.ilo.org/budapest/WCMS_838587/lang–en/index.htm?shared_from=shr-tls&fbclid=IwAR2ixFB8VQ_1s4yvmm4btr9ju3vDM60TAYoLNfZdSD92ijeeNG8BLWO_VoE

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць