На Херсонщині триває літнє оздоровлення та відпочинок дітей

На Херсонщині триває літнє оздоровлення та відпочинок дітей

Літо – час оздоровлення. Організація літнього оздоровлення та відпочинку має велике значення для відновлення сил, поліпшення стану здоров’я дітей.

Відповідно до обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2021-2025 роки, Департаментом соціального розвитку Херсонської обласної державної адміністрації проведено відкриті торги на закупівлю послуг дитячих таборів (оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки) та укладено договір з дитячим закладом оздоровлення та відпочинку ім. Гагаріна Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України.

З липня по вересень 2021 року у закладі оздоровиться 241 дитина осіб, визнаних учасниками бойових дій АТО/ООС та із сімей внутрішньо переміщених осіб.

У закладі проводяться спортивні змагання, дискотеки, перегляд кінофільмів, екскурсії до дельфінарію та аквапарку, запроваджено комплекс процедур для загартовування дитячого організму за принципом: «Повітряні, сонячні ванни, водні процедури – найкращі друзі дітвори», у гуртках за інтересами створені умови для розвитку творчих здібностей дітей, організовано п’ятиразове харчування.


За матеріалами Херсонської обласної державної адміністрації: https://khoda.gov.ua/na-hersonshhin%D1%96-triva%D1%94-l%D1%96tn%D1%94-ozdorovlennja-ta-v%D1%96dpochinok-d%D1%96tej

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць