В «АЗОВІ» ПІДТВЕРДИЛИ, ЩО США ЗНЯЛИ ЗАБОРОНУ НА ПОСТАЧАННЯ ЗБРОЇ БРИГАДІ

12-а бригада спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України пройшла перевірку, передбачену американським законодавством, і тепер має право на отримання військової допомоги від США.

«Це стало результатом тривалої та кропіткої роботи, яку військовослужбовці «Азову» систематично вели в площині боротьби з успішними результатами діяльності російської пропаганди. Ми вдячні Міністерству внутрішніх справ України, командуванню Національної гвардії України, посольству України у Сполучених Штатах Америки та всім, хто відкрито або кулуарно долучився до подолання цієї заборони. Брехня про «Азов», котру кремлівський режим роками поширював на Заході, сьогодні зазнала нищівного удару», – зазначили у бригаді.

В «Азові» додали, що отримання західної зброї та підготовки від США підвищить боєздатність бригади та сприятиме збереженню життів та здоров’я особового складу. Детальніше: https://www.slovoidilo.ua/2024/06/11/novyna/bezpeka/azovi-pidtverdyly-ssha-znyaly-zaboronu-postachannya-zbroyi-bryhadi?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=golovni_novini_i_analitika_za_2024_06_11_dlya_email&utm_term=2024-06-11

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць