ВІДБУЛОСЯ НАВЧАННЯ ШКОЛИ ПРОФСПІЛКОВОЇ МОЛОДІ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ “СИЛА СОЛІДАРНОСТІ”

У Закарпатті відбулося навчання школи профспілкової молоді державних установ “Сила солідарності” за українсько-шведським проєктом ” Розширення прав і можливостей молодих працівників профспілкового руху України”.

У програмі навчання було обговорення тем: “Профспілкова солідарність і чому це так важливо”, “Особливості соціального діалогу в країнах Європейського союзу”, “Нормативно- правове регулювання колективно- договірної роботи”, “Основи колдоговірної роботи: ділова гра” та багатьох інших.

Під час розгляду питання “Попередження трудових спорів в колективі” з важливою інформацією учасників навчання ознайомили начальник відділення НСПП в Закарпатській області Роман Котляров та заступниця начальника відділення Ольга Воловар.

За підсумками навчання його учасники отримали нові знання, великий обсяг корисної інформації, новий досвід комунікації в команді, мали цікаві тренінги, їм вручили сертифікати. А ще було багато емоцій і вражень та нових друзів.

Голова ЗакарпатськоЇ обласної профспілкової організації працівників держустанов Діана Гондорчин висловлює вдячність Профспілці працівників державних установ України (голова – Юрій Піжук) та Профспілці державних службовців Швеції Fackförbundet St за організацію та проведення навчання саме в Закарпатті.

Молодь в Профспілці – це завжди потужна та дієва команда, яка налаштована на розвиток та вдосконалення!

Детальніше: https://www.facebook.com/zakprofrada/posts/pfbid02NARPaLjFZQngzM8HTYeJEmU4VxiFvatstdjfpGK1f8sCth6nBJpcmWLKMS6hVzGxl

На фото:

під час навчання школи профспілкової молоді державних установ ” Сила солідарності” за українсько- шведським проєктом у Закарпатті

Сергій Баранчиков, пресцентр Закарпатської облпрофради

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць