З А Я В А ПРЕЗИДІЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

Російськими окупаційними військами вночі 6 червня було підірвано греблю Каховської гідроелектростанції.

Її руйнування, це черговий акт тероризму, що разом  з постійними атаками Росії на цивільну інфраструктуру України, демонструють справжню ціль рашистів – геноцид українського народу.

Наслідки найбільшої після аварії на Чорнобильській АЕС екологічної катастрофи вражають, близько 16 тисяч людей на правому березі Дніпра опинилися в критичній зоні, під загрозою затоплення 80 населених пунктів. Ці люди вимушені евакуйовуватися, покинути власні домівки та господарства, втрачають робочі місця та доходи для існування.

Федерація профспілок України рішуче засуджує терор, який веде Росія проти українського народу. Цей зухвалий терористичний акт вчергове демонструє справжню сутність людиноненависницької ідеології «Руського мира».

Але ми твердо переконані, що вчинена російськими терористами катастрофа на Каховській ГЕС не зупинить Україну й українців у їхньому  прагненні до свободи та незалежності, здобуття Перемоги!

Федерація профспілок закликає всі профспілкові організації, членів профспілок, санаторно-курортні заклади і турготелі надавати необхідну допомогу людям, які евакуюються з зони підтоплення.

Президія Федерації профспілок України

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць