Зустріч з фахівцями Міністерства соціальної політики України.

За ініціативою Профспілки працівників державних установ України,відбулася спільна робоча зустріч представників Профспілки, пенсіонерів (колишніх державних службовців) з фахівцями Міністерства соціальної політики України з питання перерахунку пенсій колишнім державним службовцям.

У заході взяли участь Піжук Ю.М. (голова Профспілки), Шарапа Н.В. (заступниця голови Профспілки), Гурневич В.В. (завідувачка відділу соціального захисту) , Дем’яненко В.М. (голова ГО «Асоціація правозахисту якщо не ми то хто»), Мазурчук Г.П.(голова комісії з пенсійних питань ГО «Всеукраїнська асоціація ветеранів ДПС України.

У ході обговорення зазначеного питання, учасники робочої групи,зокрема представники Профспілки та пенсіонерів, вкотре наголосили на необхідності врегулювання питання саме перерахунку пенсій пенсіонерам, пенсії яким були призначені відповідно до статті 37 Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 р. № 3723-ХІІ, які вийшли на пенсію до 01.05.2016 року. І ні в якому разі не підміняти поняття перерахунок пенсії з індексацією пенсії.Голова Профспілки окреслив, що для подальшої, конструктивної роботи, Міністерству соціальної політики необхідно надати наступну інформацію:- реальну кількість пенсіонерів (держслужбовців), які вийшли на пенсію до 01 травня 2016 р, станом на 01.09.2021;- потребу в коштах для перерахунку пенсій зазначеній категорії пенсіонерів.

Після їх отримання, робоча група у листопаді продовжить свою роботу.

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць