Обмін делегацією, обмін інфомацією

В рамках двохсторонніх угод передбачено заходи з обміну досвідом профспілкової роботи, спільні навчальні семінари та інші активності, що сприятимуть розвитку співпраці та солідарності між профспілками. Співпрацю передбачено у взаємодії сторін у галузі захисту соціальних, трудових, економічних прав та гарантій членів обох Профспілок, розвитку системи соціального партнерства та солідарності, обміну досвідом профспілкової роботи. Не обмежуючись лише захистом економічних прав, Угодами передбачено розвивати культурне співробітництво, проводити спільні зустрічі, семінари та конференції, організовувати навчання профспілкового активу з різних питань профспілкової діяльності, розширення інформаційної співпраці.

Обміни делегаціями. У 2016-2020 роках відбулось 6 двосторонніх візитів та обмінів делегаціями в рамках розвитку співробітництва та обміну досвідом профспілкової роботи.

  • 24 по 26 травня 2016 р. – участь делегації Профспілки у 12-му конгресі профспілки державних службовців Швеції ST, що мав назву «Конгрес майбутнього», оскільки рішення, що були прийняті на ньому, стосуватимуться майбутнього і найбільш значущих проблем профспілки ST.
  • 28.11-01.12.2016 – участь делегації Профспілки у семінарі з лідерства для профспілкових активістів і керівників профспілок у м. Ейлаті, Ізраїль. Основна увага під час семінару приділялася питанням профспілкового руху, демократії і миру.
  • 03-05.02.2019 – участь делегації Профспілки у засіданні VIII Конгресу державних службовців Ізраїлю. Профспілку працівників державних установ України представляли Голова Профспілки Юрій Піжук та голови Херсонської регіональної організації Профспілки Людмила Татаринова та Полтавської регіональної організації Профспілки Ірина Богуш. У рамках візиту робочою програмою передбачені участь у засіданнях Конгресу, робочих груп, зустрічі з первинними організаціями міст Іерусалим та Назарет, а також інших заходах для іноземних делегацій. Всі заходи відбувались за рахунок приймаючої сторони в рамках договору про співпрацю між Профспілкою державних установ України та Профспілкою державних службовців Ізраїлю. Конгрес став можливістю спілкування та обміну досвідом між різними профспілками, укладенням нових партнерських відносин, на засадах дружби та солідарності.
  • 24-26.04.2019 – робочий візит делегації Union to Union до м. Києва. У складі делегації Профспілку відвідали координатори міжнародних проектів Лани Віллебранд та Марія Амбрахамсон, а також координатор міжнародних проектів Профспілки державних службовців Швеції Fackfӧrbundet ST Магнус Рунстен, журналіст видання Федерації профспілок Швеції TCO. Під час візиту іноземні колеги разом з Головою Профспілки працівників державних установ України Юрієм Піжуком обговорили основні етапи реалізації проекту, заходи та очікувані результати, а також інші питання, що є важливими для ефективного впровадження європейського профспілкового досвіду в Україні.

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць