Офіційний веб-сайт Профспілки

Головним інформаційним каналом Профспілки працівників державних установ України є офіційний веб-сайт. За звітний період було здійснено ребрендінг, змінено дизайнерську та технічну платформу веб-сайту, з врахування сучасних тенденцій та потреб. У 2018 році було запущено та презентовано оновлену версію офіційного веб-сайту. При створені нового веб-сайту було враховано досвід шведських колег та сучасні тенденції у веб-дизайні. Офіційний веб-сайт Профспілки адаптований під сучасний формат і має можливості зручного користування з будь-яких пристроїв: комп’ютерів, ноутбуків, різної моделі смартфонів та планшетів.

Про важливість та результативність проведеної роботи з оновлення офіційного веб-сайту Профспілки свідчить статистична інформація.

Щоденна кількість відвідувачів становить близько 4200 користувачів, 65,5% переглядають сайт із мобільних пристроїв.

Статистика користувачів сайту за 2018-2020 роки дає можливість побачити відносну кількість нових та постійних відвідувачів:

Офіційний веб-сайт став основним інструментом інформаційної діяльності Профспілки. Протягом 2018-2020 років було проведено робота з розробки сучасного дизайну та технічного оформлення веб-сайту відповідно до новітніх вимог до вигляду веб-ресурсів. Зокрема, розроблено дизайн інтерфейс сайту, опцій та сторінок, можливостей, наповнення та адміністрування, вдосконалено систему адміністрування та захисту від несанкціонованого втручання. При розробці та деталізації зовнішнього вигляду та технічного наповнення веб-сайту, проводились консультації з шведськими колегами, зокрема департаментом з інформаційної роботи Профспілки державних службовців Швеції.

Контент офіційного веб-сайту Профспілки складається з блоку новин та анонсів, основної сталої інформації про організацію, її структурні органи, основні напрямки діяльності Профспілки. Також передбачено розділ «Ресурси», де розміщується вся необхідна консультативно-методична інформація для профспілкової роботи. На сайті створені можливості для впровадження віртуальної експозиції, а також багато інших додаткових опцій. Інструменти та контент наповнення офіційного ресурсу буде продовжувати вдосконалюватись з урахуванням сучасного вітчизняного та іноземного досвіду.

За оцінкою зарубіжних колег, веб-сайт відповідає сучасним тенденціям розміщення інформації на одній сторінці, з світлою темою, та використанням двокольорової гамми. Елементи сайту логічно пов’язані між собою. Впроваджено опцію пристосування сайту до мобільних пристроїв та гаджетів, з урахуванням розмірів діагоналі екранів та операційних програм. Мобільна версія сайту дозволяє отримувати інформацію швидко, без зайвих зусиль, і є адаптованою для використання в місцях з низькою якістю мобільного покриття або швидкістю мережі.

Станом на 01.11.2020 триває наповнення сторінок контентом, з урахуванням побажань користувачів. Планується зробити сайт максимально адаптованим під потреби членів Профспілки, а також надати опції для використання ресурсу регіональними організаціями з метою покращення інформаційної роботи в регіонах.

Найбільша чисельність користувачів офіційного веб-сайту Профспілки спостерігається з міст: Київ, Дніпро, Харків, Львів, Запоріжжя, Херсон, Вінниця, Суми, Одеса.

Цьому спряли спільні зусилля, як на центральному, так і на регіональному рівнях організацій Профспілки. Так, слід окремо відзначити роботу регіональних організацій Профспілки у цьому напряму, адже лише за умови поєднання зусиль можливо впровадити ефективну систему комунікацій. Регіональні організації Профспілки також працюють у напрямку адміністрування та створення офіційних веб-сайтів організацій. Натепер веб-сайти для проведення інформаційної роботи використовують вісім обласних організацій: Житомирська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська та Профспілка працівників державних установ м. Києва. Зокрема, в 2018 році з’явилися веб-сайти Житомирської та Одеської обласних організацій. Окрім основного контенту, інформаційних рубрик та блоків новин, на веб-сайтах впроваджені сучасні інструменти інформаційної роботи. Так, до прикладу, на офіційному веб-сайті Профспілки працівників державних установ м. Києва розроблено та впроваджено в роботу додаток з миттєвої розсилки інформації на електронні адреси членів Профспілки.

Позитивним здобутком є запровадження сторінок первинних профспілкових організацій на офіційних веб-сайтах установ, організацій та підприємств, де діють такі організації. Це дозволяє оперативно та швидко доносити інформацію до членів первинних організацій (Дніпропетровська, Вінницька, Херсонська обласні організації)

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць