Оздоровча робота

З року в рік профспілкові організації всіх рівнів постійно дбають про здоров’я спілчан та їх дітей.

Повноцінний і безпечний відпочинок дітей в основному здійснюється на базі дитячого оздоровчого закладу ім.Ю.О.Гагаріна, що розташований у м.Скадовську Херсонської області і роботу якого, з 2013 року після рейдерського захвату та повернення у колективну профспілкову власність, відновлюють спілчани Херсонської обласної організації Профспілки працівників державних установ України спільно з адміністрацією табору. За останні п’ять років  профспілковий  заклад не тільки відновив свій авторитет за попередні роки, але й став одним із провідних оздоровчих закладів України, який подає приклад сучасних інноваційних форм роботи з дітьми, підвищує рівень матеріально-технічної бази, є центром проведення профспілкового навчання Південного регіону та культурно-мистецьких, військово-патріотичних і спортивних заходів обласного, Всеукраїнського та Міжнародного рівнів.

За останні роки проведено капітальні, сучасні ремонти в спальних корпусах, реконструкцію концертного майданчику, придбані нові меблі, ліжка, оновлено кухонне, холодильне та господарське обладнання, здійснено ряд інших робіт, в т.ч. завершено будівництво сучасного спального корпусу.

Щорічно табір приймає на своїй території понад 1000 дітей членів профспілки працівників державних установ та інших галузевих Профспілок  Херсонщини та України, дітей-сиріт з усієї України, дітей з малозабезпечених сімей, талановитих дітей, а також дітей з зони АТО, ООС.

У 2018 році на базі ДОТ Гагаріна було відкрито Південне регіональне представництво Центру профспілкових знань “Basis”, який створено в рамках реалізації Міжнародного проекту між Профспілкою працівників державних установ України та профспілкою державних службовців Швеції «Розвиток державного сектору в Україні».

У 2019 році  ДОТ Гагаріна став переможцем у конкурсі малюнків на стіні та фігур з піску, що проходив в рамках Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю “Чорноморські ігри” та отримав нагороду від Федерації Профспілок України “Кращий заклад оздоровлення та відпочинку”.

Крім того, у цьому ж році організована акція «Профспілкова родина», під час якої майже 300 спілчан Профспілки державних установ з семи областей України мали змогу відпочити разом зі своїми родинами, близькими та рідними, зняти психоемоційне напруження трудових буднів.

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць