ПЛАН ЗАХОДІВ

1 ДЕНЬ

Заїзд. Розселення по загонам. Ознайомлення з табором, правилами поведінки в таборі та програмою табору. Наше коло (знайомство один з одним та вихователямив ігровій формі). Вечірня свічка (щоденний ритуал обговорення вражень за день).

2 ДЕНЬ

Ранкова гімнастика. Збір Героїв ( Щоденна лінійка де оголошуються плани на день). Квест РВС (Розвідай, виясни, спроси). Групова робота з психологом. Місто Талантів (презентація творчих студій HAPPY LAFF). Вечірній захід «Шоу талантів HAPPY LAFF». Вечірня дискотека в стилі Black style або перегляд відеофільма за вибором. Вечірня свічка (щоденний ритуал обговорення вражень за день).

3 ДЕНЬ

Ранкова гімнастика. Екскурсія на Пограничну заставу. Збір Героїв ( Щоденна лінійка де оголошуються плани на день). Спортивна естафета «Козацькі старти». Групова та індивідуальна  робота з психологом. Роботатворчих студій. Пресс-реліз загонових газет « Team-HAPPY LAFF». Вечірній захід «Відкриття зміни HAPPY LAFF». Загальнотабірне вогнище  «Карпатська ватра». Вечірня дискотека в стилі «Задамо жару» або перегляд відеофільма за вибором. Вечірня свічка (щоденний ритуал обговорення вражень за день).

4 ДЕНЬ

Ранкова гімнастика. Збір Героїв ( Щоденна лінійка де оголошуються плани на день). Церемонія відкриття Малих олімпійських ігор (МОІ). Групова та індивідуальна  робота з психологом. Роботатворчих студій. Вечірній захід «Конкурс краси «Карпатська красуня»». Вечірня дискотека  або перегляд відеофільма за вибором. Вечірня свічка (щоденний ритуал обговорення вражень за день).

5 ДЕНЬ

Збір Героїв ( Щоденна лінійка де оголошуються плани на день). Туристичний похід на Гору Магура. Групова та індивідуальна  робота з психологом. Спортивні змагання в рамках МОІ. Робота творчих студій. Вечірній захід «Хто зверху?» Змагання між хлопцями та дівчатами. Вечірня дискотека або перегляд відеофільма за вибором. Вечірня свічка (щоденний ритуал обговорення вражень за день).

6 ДЕНЬ

Ранкова гімнастик. Збір Героїв ( Щоденна лінійка де оголошуються плани на день). Групова та індивідуальна  робота з психологом. Спортивні змагання в рамках МОІ. Роботатворчих студій. Вечірній захід  Конкурс для хлопців «Рицарь Карпат». Вечірня дискотека або перегляд відеофільма за вибором. Вечірня свічка (щоденний ритуал обговорення вражень за день).

7 ДЕНЬ

Ранкова гімнастика. Збір Героїв ( Щоденна лінійка де оголошуються плани на день). Екскурсія до витоку Дністра. Групова та індивідуальна  робота з психологом. Спортивні змагання в рамках МОІ. Робота творчих студій. Вечірній захід  «Євробачення». Вечірня дискотека або перегляд відеофільма за вибором. Вечірня свічка (щоденний ритуал обговорення вражень за день).

8 ДЕНЬ

Ранкова гімнастика. Збір Героїв ( Щоденна лінійка де оголошуються плани на день). Екскурсія до Лімнянського музею Україно-російської війни. Групова та індивідуальна  робота з психологом. Спортивні змагання в рамках МОІ. Робота творчих студій. Вечірній захід  «З Україною в серці». Вечірня дискотека або перегляд відеофільма за вибором. Вечірня свічка (щоденний ритуал обговорення вражень за день).

9 ДЕНЬ

Ранкова гімнастика. Збір Героїв ( Щоденна лінійка де оголошуються плани на день). Катання на конях. Групова та індивідуальна  робота з психологом. Спортивні змагання в рамках МОІ. Робота творчих студій. Вечірній захід  «З Україною в серці». Вечірня дискотека або перегляд відеофільма за вибором. Вечірня свічка (щоденний ритуал обговорення вражень за день).

10 ДЕНЬ

Ранкова гімнастика. Збір Героїв ( Щоденна лінійка де оголошуються плани на день). Екскурсія до Львова. Групова та індивідуальна  робота з психологом. Спортивні змагання в рамках МОІ. Робота творчих студій. Вечірній захід  «Конкурс Української пісні». Вечірня дискотека або перегляд відеофільма за вибором. Вечірня свічка (щоденний ритуал обговорення вражень за день).

11 ДЕНЬ

Ранкова гімнастика. Збір Героїв ( Щоденна лінійка де оголошуються плани на день). Квест по лісу з спортивним орієнтуванням. Групова та індивідуальна  робота з психологом. Спортивні змагання в рамках МОІ. Робота творчих студій. Вечірній захід  «По країнам світу». Вечірня дискотека або перегляд відеофільма за вибором. Вечірня свічка (щоденний ритуал обговорення вражень за день).

12 ДЕНЬ

Ранкова гімнастика. Збір Героїв ( Щоденна лінійка де оголошуються плани на день). Екскурсія до Мукачівського замку. Групова та індивідуальна  робота з психологом. Спортивні змагання «Комічний футбол». Робота творчих студій. Вечірній захід  «Церемонія закриття Малих олімпійських ігор». Вечірня дискотека або перегляд відеофільма за вибором. Вечірня свічка (щоденний ритуал обговорення вражень за день).

13 ДЕНЬ

Ранкова гімнастика. Збір Героїв ( Щоденна лінійка де оголошуються плани на день). Економічна гра «Всі ми трохи бізнесмени». Групова та індивідуальна  робота з психологом. Спортивні змагання «Комічний футбол». Робота творчих студій. Вечірній захід  «Церемонія закриття табірної зміни». Прощальна ватра. Вечірня дискотека «В колі друзів». Вечірня свічка (щоденний ритуал обговорення вражень за день).

14 ДЕНЬ

Ранкова гімнастика. Збір Героїв ( Щоденна лінійка де оголошуються плани на день). Акція «Нас тут не було». Виїзд

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць