Поширення кращого досвіду роботи, конкурси

Поширення кращого досвіду роботи з питань проведення профспілкового навчання сприяє не лише ефективному розвитку та вдосконаленню навчальних програм, але і стимулює до створення дієвої, сучасної системи профспілкового навчання. Обмін досвідом, протягом 2016-2020 років став дієвим механізмом формування професійних компетенцій для забезпечення ефективної системи профспілкового навчання.

Протягом 2016-2020 року було проведено 9 координаційних зустрічей тренерів Профспілки, які стали інструментом поширенням досвідом між тренерами профспілки для координації їх роботи та обміну напрацюваннями, методиками та плануванням подальшої роботи з вдосконалення навчальної системи Профспілки.

Запозичення та поширення досвіду профспілкової роботи Профспілки державних службовців Швеції з питань організації навчання, комунікацій, ведення перемовин та соціального діалогу дозволило впровадити нові форми роботи на базі Профспілки. Так з метою обміну досвідом відбулись тренінги з представниками шведської профспілки Fackfӧrbundet ST:

Під час тренінгів своїм досвідом профспілкової роботи ділились: з питань соціального діалогу – Мікаель Андерссон, омбудсмен; з питань організації навчального процесу – Жанет де Стефанно, керівник департаменту освіти; з питань комунікацій та інформаційної роботи – Анна Вікман, керівник комунікаційного департаменту; з питань рекрутингу – Магнус Рунстен, координатор міжнародних проектів Профспілки державних службовців Швеції.

З метою обміну досвідом у 2018 році на запрошення Union to Union завідувач відділу навчання, інформаційного забезпечення та міжнародного співробітництва Оксана Гузь пройшла стажування з питань адміністрування проекту та ведення профспілкової роботи на базі Центрального офісу шведської профспілки ST та організації Union to Union у м. Стокгольм, Швеція.

Профспілка взяла участь у огляді-конкурсі на кращу організацію профспілкового навчання, що проводився Федерацією профспілок України серед членських організацій ФПУ, профспілкових навчально-методичних центрів, Академії праці, соціальних відносин і туризму.

За результатом участі в огляді-конкурсі Профспілка посіла 1 місце у Всеукраїнському конкурсі на кращу організацію профспілкового навчання Федерації профспілок України, що є свідченням ефективної організації системи профспілкового навчання та успішної реалізації навчальної діяльності у Профспілці.

Також у рамках огляду-конкурсу було відзначено ефективну роботу Профспілки у підготовці тренерів Профспілки та розвитку тренерської мережі. Так у номінації «Кращий профспілковий викладач» ІІІ місце посіли тренери тренерської мережі Профспілки Ірина Орищенко (Західне регіональне представництво Центру профспілкових знань, Івано-Франківська область) та Микола Журба (Східне регіональне представництво Центру профспілкових знань, Луганська область).

  Для окреслення творчих здобутків, вмінь та талантів членів Профспілки на офіційному сайті  було створено рубрику «Віртуальна експозиція», в якій зібрано твори аматорського мистецтва, живопису, ручної роботи, фототвори більше ніж двохсот талановитих спілчан. Також в даній рубриці представлені твори дітей, в категорії «Дитячі профспілкові таланти». З метою інформування спілчан про творчі захоплення колег та відзначення найкращих робіт в мережі Facebook проведено голосування з вибором переможців по окремих категоріях.

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць