Відновимо домівки херсонців разом

Скільки коштуватиме відновлення України?

За оцінками дослідників із Центру досліджень економічної політики загальна сума становить від 200 до 500 мільярдів євро (від 220 до 540 мільярдів доларів)

Однак важливо розуміти, що поки атаки не припиняться, буде завдано більшої шкоди, а значить, і вартість зростатиме.

Немає такої суми грошей, яка могла б змусити людей забути жах війни, але ретельне планування може прийти на допомогу, коли йдеться про побудову світлого мирного майбутнього.

У звільнених населених пунктах Херсонської області до 80% будинків частково пошкоджені або повністю зруйновані.

Зараз нагально стоїть питання у захисті будинків у яких немає даху, вікон, дверей.

Тож, кошти на ремонт та відновлення житла наші спілчани потребують вже сьогодні.

Тому, президія Херсонської облорганізації ініціювала створення цільового фонду Херсонської облорганізації Профспілки працівників державних установ «Відновимо домівки спілчан разом».

Кошти Профспілкового Фонду складаються з безповоротної фінансової допомоги, добровільних пожертвувань, благодійних внесків організацій та приватних осіб, інших надходжень, не заборонених законодавством.

Зібрані кошти будуть направленні спілчанам для проведення  поточних ремонтів (заміна вікон та дверей, лагодження покрівель) або профінансуються необхідні будівельні роботи нашою організацією.

В першу чергу допомогу на ремонт та відновлення домівок отримають мешканці Високопільської та Нововоронцовської територіальних громад Херсонської області.

Станом на 01 вересня 2022 року до Реєстру членів профспілки, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації, включено понад 100 членів Профспілки – мешканців деокупованих громад Херсонської області, будинки яких отримали значних пошкоджень та руйнацій.  

Через активні бойові дії на території області, на жаль, щодня кількість спілчан у Реєстрі збільшується.

ВАЖЛИВО!!! У полі коментарі, будь ласка напишіть: благодійний внесок постраждалим від війни на відновлення домівок


ДОПОЖЕМО КОЛЕГАМ? БУДЕМО ЄДИНІ?

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць