Реквізити для сплати членських внесків:

Назва отримувача: Херсонська ООПП Держустанов України

ЄДРПОУ 02660700

IBAN  UA 67 300346 0000026003023220701 в АТ «СЕНС БАНК»

Призначення платежу: членський внесок, назва установи, організації, де ви працюєте, ПІБ, період.

Члени Профспілки щомісячно сплачують членські внески шляхом перерахування коштів у національній валюті України на розрахунковий рахунок Херсонської обласної організації Профспілки працівників державних установ України. Сплата членських внесків може здійснюватися авансом за будь-який період (наприклад за квартал або рік).

Сплата щомісячних членських внесків здійснюється до 5 числа наступного за звітним місяця. Благодійні внески на Статутну діяльність сплачуються в будь-який звітний період. При сплаті членських та благодійних внесків члени Профспілки зобов’язані чітко вказати у платіжних документах вид платежу.

Членські внески вважаються сплаченими з моменту надходження грошових коштів у визначеному розмірі на розрахунковий рахунок Профспілки. Для підтвердження сплати членського внеску член Профспілки зберігає платіжне доручення про перерахування внеску з відміткою установи банку. При зупиненні чи припиненні членства в Профспілці сплачені членські внески не повертаються.

Члени Профспілки несуть відповідальність за несвоєчасність сплати членських внесків. Несплата членських внесків більше 2-х місяців без поважних причин є порушенням вимог Статуту Профспілки.

Розмір членського внеску встановлюється Статутом Профспілки та змінюється рішенням З’їзду Профспілки працівників державних установ України.

При виникненні питань

1. напишіть нам на електронну адресу kherson_ppdu@i.ua, зазначивши П.І.Б., посаду, контактний телефон, питання в довільній формі (Тема листа: Питання щодо сплати членських внесків).

2. Або скористайтесь кнопкою нижче і ми Вам зателефонуємо.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу img.png
QR-код для сплати членських внесків онлайн

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць