Єднаймося заради рятування життів!

Ми впевнені згуртованість і виявлене милосердя допоможуть українцям мужньо і стійко перенести всі труднощі воєнного часу, окупації, вимушеного переселення та здобути спільну Перемогу України.

Честь. Милосердя. Доброта. В усі віки людство сповідувало саме ці принципи.

В наш нелегкий час, коли все більше українців через війну потребує турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужий біль, як свій.

І, як чудово, що такі люди, що зберігають та множать скарби людських цінностей, є у світі, в нашій рідній країні, в Профспілці працівників державних установ України та Профспілках іших галузей і регіонів.

Президія Херсонської обласної організації Профспілки працівників державних установ України висловлюю найщирішу вдячність всім, хто допомогає жити постраждалим від війни мешканцям Херсонської області.

Ми дякуємо колегам, друзям, партнерам за розуміння і підтримку спілчан та членів їх родин, що покинули тимчасово окуповану територію через бойові дії на Херсонщині, та проти власної волі опинилися в точці, де все потрібно починати спочатку.

Надана допомога, послужила на благо: допомогла ВПО з Високопільської та Нововоронцовської громад Бериславського району Херсонської області відчути Вашу турботу та увагу.

Для нас допомога – це не просто про матеріальні та фінансові цінності, а про значно цінніше: про психологічну підтримку. Нам дуже важливо знати, що у вирішенні щоденних непростих життєвих ситуацій, ми не одинокі. Що є люди, які у важку хвилину можуть підставити дружнє плече херсонцям.

Для нас це про віру, надію та єднання.

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць