Трансфер: HappyLaff Transfer Zone

Як дістатися до табору HappyLaff Camp?

Наша мета – забезпечити зручний, безпечний і надійний трансфер для вашої дитини. Ви можете бути впевнені, що ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити комфорт та спокій під час переїзду до табору та після його закінчення.

У рамках нашого комплексного підходу до організації відпочинку та оздоровлення дітей у HappyLaff Camp, ми пропонуємо кілька варіантів для зручного і безпечного переїзду до нашого табору.

Ви можете скористатися організованим трансфером або прибути власним транспортом.

Організований трансфер з м.Львів та м.Самбір, який включений у вартість путівки. Ми забезпечуємо комфортний безкоштовний переїзд зі спеціальним супроводом для кемперів за маршрутом Львів-Лімна-Львів або Самбір-Лімна-Самбір.

Переїзд кемперів до м.Львова або м.Самбіра батьки та організатори відпочинку дітей забезпечують самостійно. Вартість квітків та розклад руху можна переглянути на веб-сайтах перевізників..

Наша команда зустрічає дітей на залізничних або автовокзалах у Львові або Самборі та організовує комфортну поїздку до табору. Ми пильно стежимо за графіком руху поїздів і гарантуємо централізований щасливий приїзд до HappyLaff.

Організований трансфер з міст постійного перебування дітей, який НЕ включений у вартість путівки: Для груп дітей ми пропонуємо організований трансфер з міст постійного перебування зі спеціальним супроводом кемперів. Вартість зазначених транспортних послуг розраховується окремо і оплачується додатково.

Власним транспортом: Якщо ви обираєте доїхати до табору власним транспортом, будь ласка, зверніть увагу, що реєстрація учасників, які прибувають власним транспортом, проводиться з 12:00 до 13:00 години.

У HappyLaff Transfer Zone ми забезпечуємо:

Безпечна поїздка: Наші автобуси, які використовуються для трансферу, відповідають вимогам безпеки та комфорту. Ми співпрацюємо з досвідченими водіями, які забезпечують безпечну та зручну поїздку вашої дитини.

Супровід педагогічних та медичних працівників: Ми забезпечуємо супровід педагогічних та медичних працівників в автобусі, у разі необхідності також можемо забезпечити супровід груп дітей у поїздах або автобусах. Діти будуь під опікою кваліфікованих спеціалістів протягом всього шляху до табору.

Сухпайок на зворотній шлях: Під час повернення додому, ми надаємо кожній дитині сухпайок для комфорту під час поїздки. Ми дбаємо про те, щоб ваша дитина відчувала себе затишно та забезпечено під час всього шляху додому.

Час у дорозі від 12 до 24 годин:

 1. Гамбургер (нашого власного виробництва) 1 шт.
 2. Сирокопчена ковбаса в вакуумній упаковці – 1 уп.
 3. Сирок плавлений 1 шт.
 4. Огірок 1 шт.
 5. Хліб 180 гр.
 6. Печиво Марія 1 шт.
 7. Вафлі Щедрик 1 шт
 8. Цукерки “Патрон” 2 шт., Франческа 2 шт.
 9. Яблуко 1 шт.
 10. Вода негазована 1.5 л – 1 шт.
 11. Круасан 1 шт.
 12. Сік 200 мл

Час у дорозі від 6 до 12 годин:

 1. Гамбургер (нашого власного виробництва) 1 шт.
 2. Печиво Марія 1 шт.
 3. Вафлі Щедрик 1 шт
 4. Цукерки “Патрон” 2 шт., Франческа 1 шт.
 5. Яблуко 1 шт.
 6. Вода негазована 1.5 л – 1 шт.
 7. Круасан 1 шт.
 8. Сік 200 мл

Час у дорозі від 4 до 6 годин:

 1. Сендвіч з ветчиною та сиром 1 шт.
 2. Вафлі Щедрик 1 шт
 3. Цукерки “Патрон” 2 шт.,
 4. Яблуко 1 шт.
 5. Вода негазована 1.5 л – 1 шт.
 6. Круасан 1 шт.
 7. Сік 200 мл

Час у дорозі від 2 до 4 годин:

 1. Круасан 1 шт.
 2. Цукерки “Патрон” 2 шт.,
 3. Яблуко 1 шт.
 4. Вода негазована 1.5 л – 1 шт.

Час у дорозі до 2 годин:

 1. Яблуко 1 шт.
 2. Вода негазована 1.5 л – 1 шт.

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

  * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць