Трансфер: HappyLaff Transfer Zone

Як дістатися до табору HappyLaff Camp?

У рамках нашого комплексного підходу до організації відпочинку та оздоровлення дітей у HappyLaff Camp, ми пропонуємо кілька варіантів для зручного і безпечного переїзду до нашого табору.

Ви можете скористатися організованим трансфером або прибути власним транспортом.

Організований трансфер з супроводом: Ми пропонуємо організований трансфер з деяких міст зі спеціальним супроводом виховників. Цей варіант є зручним і безпечним для вашої дитини. Вартість трансферу розраховується окремо і оплачується додатково. Зверніть увагу, що при відмові від трансферу менше ніж за два дні до від’їзду, внесок за трансфер не повертається.

Автобус або потяг: Якщо ви обираєте самостійний переїзд, ви можете скористатися автобусом або потягом до міста, найближчого до нашого табору. Ви можете переглянути вартість квитків та розклад руху на веб-сайтах перевізників або зв’язатися з нами для отримання додаткової інформації.

Автобус або потяг: Якщо ви обираєте самостійний переїзд, ви можете скористатися автобусом або потягом до міста, найближчого до нашого табору. Ви можете переглянути вартість квитків та розклад руху на веб-сайтах перевізників або зв’язатися з нами для отримання додаткової інформації.

Наша команда зустріне вашу дитину на залізничних вокзалаів та організує комфортну поїздку до табору. Ми пильнуємо за дотриманням графіка руху поїздів і гарантуємо своєчасний приїзд до HappyLaff.

Власним транспортом: Якщо ви обираєтеся доїхати власним транспортом, будь ласка, зверніть увагу, що реєстрація учасників, які прибувають власним транспортом, проводиться з 12:00 до 13:00 години.

У HappyLaff Transfer Zone для груп дітей від 50 осіб ми забезпечуємо:

Трансфер зі залізничних вокзалів Львова або Самбора: Наша команда зустріне вашу дитину на залізничних вокзалаів та організує комфортну поїздку до табору. Ми пильнуємо за дотриманням графіка руху поїздів і гарантуємо своєчасний приїзд до HappyLaff.

Безпечна поїздка: Наші автобуси, які використовуються для трансферу, відповідають вимогам безпеки та комфорту. Ми співпрацюємо з досвідченими водіями, які забезпечують безпечну та зручну поїздку вашої дитини.

Супровід педагогічних та медичних працівників: Ми забезпечуємо супровід педагогічних та медичних працівників в автобусі, у разі необхідності також можемо забезпечити супровід груп дітей у поїздах. Діти будуь під опікою кваліфікованих спеціалістів протягом всього шляху до табору.

Сухпайок на зворотній шлях: Під час повернення додому, ми надаємо кожній дитині сухпайок для комфорту під час поїздки. Ми дбаємо про те, щоб ваша дитина відчувала себе затишно та забезпечено під час всього шляху додому.

Наша мета – забезпечити зручний, безпечний і надійний трансфер для вашої дитини. Ви можете бути впевнені, що ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити комфорт та спокій під час переїзду до табору та після його закінчення.

HappyL

Разом ми виховуємо національно свідоме покоління! Разом ми розвиваємо сильну, об’єднану, патріотичну молодь, яка принесе позитивні зміни у майбутнє нашої країни!

Разом ми розвиваємо сильну, об’єднану, патріотичну молодь, яка принесе позитивні зміни у майбутнє нашої країни!

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць