Участь Профспілки у заходах, що здійснюються ФСТ «Спартак» та у співпраці з іншими добровільними об’єднаннями

Популяризація фізичної культури та здорового способу життя є одним з невід’ємних спектрів роботи Профспілки, який здійснюється з метою підтримки активного способу життя, згуртування та зміцнення здоров’я спілчан.

Реалізація даного напрямку роботи здійснюється через співпрацю з Фізкультурно-спортивним товариством «Спартак». Голова Профспілки та заступник голови щороку включались до складу організаційного комітеу з питань підготовки та проведення Всеукраїнської спартакіади.

Проведення Всеукраїнскої спартакіади серед регіональних збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування – важливий інструмент залучення спілчан до фізичної культури. Спартакіади кі відбуваються вже 21 рік поспіль. Державні службовці, а з 2019 року і посадові особи місцевого самоврядування, змагаються у 5 видах спорту: футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки.

За підсумками фінальних змагань 2018 року ХХ Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців, яка останніми роками проходить в м. Ужгороді, переможцями у загальнокомандному заліку стали команда Хмельницької ОДА, яка посіла І місце, ІІ місце посіла команда Запорізької ОДА, ІІІ місце – команда Івано-Франківської ОДА.

У 2019 році у фінальних змаганнях ХХІ Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців перемогу здобула команда Хмельницької ОДА, зайнявши І місце в загальнокомандному заліку, ІІ та ІІІ місця посіли команди Львівської та Миколаївської ОДА відповідно.

У 2020 році, внаслідок пандемії COVID-19, проведення ХХІІ Всеукраїнської спартакіади було перенесено на 2021 рік.

Також варто відзначити, що у 2018 році Профспілка спільно з ФСТ «Спартак», Міністерством молоді та спорту України провела значну роботу з розробки нового Положення «Про підготовку та проведення фізкультурно-спортивних заходів серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування», метою якого є зміцнення здоров’я, впровадження фізичної культури у повсякденне життя державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, популяризація фізичної культури та пропаганда здорового способу життя.

Профспілка також долучилась до розробки Положення «Про огляд-конкурс на кращу постановку фізкультурно-оздоровчої роботи серед галузевих профспілок України».

За звітний період, зокрема в 2018 та 2019 роках, Профспілка виборола І місце у загальному рейтингу за результатами огляд-конкурсу на кращу постановку фізкультурно-оздоровчої роботи серед галузевих профспілок України.

Регіональні організації Профспілки активно долучаються до організації спортивних змагань, зокрема в рамках І та ІІ турів Спартакіади  та інших змагань, співпрацюючи з організаціями ФСТ «Спартак» на місцях, а також добровільного товариства «Колос».

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць