Умови та реєстрація дітей на безкоштовні зміни HappyLaff Camp

Для отримання безкоштовної путівки до HappyLaff Camp, прохання дотримуватися наступних умов:

Місце проживання: Дитина повинна перебувати на території підконтрольній уряду України та виїхала з зони активних бойових дій або окупації на даний момент. Реєстраційна адреса дитини на 24.02.2022 року повинна бути в одній з наступних областей: Херсонська, Дніпропетровська, Донецька, Миколаївська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Запорізька і Луганська області.

Вік дитини: Програма доступна для дітей віком від 7 до 17 років.

Реєстрація: Батьки мають зареєструвати свою дитину на офіційному веб-сайті HappyLaff Camp та заповнити необхідні дані.

КІлькість путівок: Програма передбачає виділення 300 безкоштовних путівок на протязі липня-серпня 2023 року. Розподіл путівок здійснюється за принципом “хто перший, той отримує” серед дітей, які відповідають умовам.

Підтримка спонсорів: Безкоштовні зміни відбуватимуться за умови надходження коштів від спонсорів та партнерів. Програма активно працює над залученням фінансової підтримки для забезпечення безкоштовних змін для дітей.

Відповідність умовам: Діти, які відповідають умовам Програми (включаючи місце проживання, термін перебування у зоні бойових дій або окупації, вік та реєстрацію), мають шанс бути обраними для участі у безкоштовних змінах HappyLaff Camp.

Ми робимо це обмеження з метою надати можливість дітям, які перебувають в складних ситуаціях, отримати підтримку та змогу провести час у безпечному та сприятливому середовищі нашого табору.

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць