Підтримка членів Профспілки держустанов під час війни та окупації: особливі переваги

Надання підтримки працівникам державних установ України є однією з основних місій Херсонської обласної організації Профспілки працівників державних установ України.

Захист прав та інтересів.

Під час війни та окупації права та інтереси працівників державних установ можуть бути порушені або обмежені. Херсонська обласна організація Профспілки знає як допомогти у захисті прав та інтересів членів, а також забезпечити правовий захист у разі необхідності.

Солідарність та підтримка.

Воєнний час є дуже важким для психологічного стану людини, і в цьому контексті дуже важливим є наявність колективної підтримки та співчуття з боку колег та інших людей, які переживають ті ж самі складнощі. Херсонська обласна організація Профспілки держустанов забезпечує зв’язок між членами та організуває заходи для підтримки, зокрема психологічну допомогу або соціальну адаптацію після повернення з війни або окупованої території.

Допомога при евакуації та постачання необхідних речей.

Профспілка надає допомогу при евакуації, постачає необхідні речі та гуманітарну допомогу постраждалим.

Інформаційна підтримка.

Херсонська обласна організація Профспілки держустанов надає своїм членам оперативну та достовірну інформацію про ситуацію в країні та військові події, що може допомогти їм приймати свідомі рішення та дії.

Психологічна підтримка.

Воєнний час та окупація є дуже стресовим для працівників державних установ, особливо тих, які працюють в зоні бойових дій. Херсонська обласна організація Профспілки надає психологічну підтримку своїм членам, що допомогає зменшити вплив цього стресу на їхнє здоров’я та допомогти їм пережити цей складний період.

Координація дій.

Під час війни та окупації необхідно координувати дії працівників державних установ та взаємодіяти з іншими структурами. Херсонська обласна організація Профспілки держустанов допомогає у координації дій та сприяє взаємодії з іншими структурами для захисту прав та інтересів своїх членів.

Матеріальна та фінансова допомога.

Війна, окупація та активні бойові дії на території Херсонщини привели до змін у фінансовому стані членів профспілки, а також до матеріальних втрат. Профспілка держустанов може надати матеріальну та фінансову допомогу своїм членам, які потрапили у складну життєву ситуацію через війну або окупацію.

Співпраця з військовими та правоохоронними органами.

Під час війни та окупації, члени Профспілки держустанов можуть потребувати допомоги військових або правоохоронних органів. Херсонська обласна орагнізація Профспілки допомогає забезпечити співпрацю та координацію з цими органами для забезпечення захисту членів профспілки та їхніх родин.

Міжнародний досвід.

Профспілка держустанов співпрацює з Міжнародними профспілами, зокрема з Європейськими, та отримує досвід від них, що є корисним для членів профспілки та держави в цілому.

Профспілка держустанов є надійним партнером для працівників державних установ та інших організацій недержавної форми власності. Обираючи нашу профспілку, ви можете бути впевнені у своїй підтримці та захисті важливих працівничих прав і інтересів.

Приєднуйтесь до нашої профспілки і відчуйте силу колективної дії та підтримки!

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць