Круглий стіл на тему: “Профспілка: Кроки в майбутнє”

Продовжуючи тему #ПравоНаОб_єднанняуПрофспілки, нагадаємо, що на базі Південного представництва Центру профспілкових знань «Basis» (Херсонська область, м.Скадовськ, ДОТ Гагаріна) одночасно в режимах офлайн і онлайн у форматі Zoom- конференції відбувся круглий стіл на тему: “Профспілка: Кроки в майбутнє”.

У роботі круглого столу взяли участь Оксана Янас, заступник начальника Міжрегіонального управління Національної державної служби в Одеській, Миколаївський та Херсонській областях, АР Крим, м. Севастополі; Вікторія Бойко, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області; голови первинних, територіальних організацій та члени обласного комітету Профспілки працівників державних установ Херсонщини, тренери Південного представництва центру профспілкових знань. Модератором виступила Людмила Татаринова, голова Херсонської облорганізації Профспілки. Під час пленарного та секційних засідань учасники круглого столу обговорили ряд питань, зокрема: якою має бути Профспілка держустанов, який портфель профспілкових послуг має надавати у майбутньому.

Також, предметом обговорення стали питання щодо сучасних форм захисту трудових прав, нових механізмів організаційного зміцнення Профспілки та позиціонування Профспілки як активного учасника громадянського суспільства. Спілкування було живим та жвавим, оскільки профспілковці разом з експертами обговорили і найболючіші питання, що турбують членів Профспілки: щодо рівня оплати праці державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, щодо інструментів захисту прав працюючих під час децентралізації влади, об’єднання районів.

За результатами широкої та відвертої дискусії учасники круглого столу дійшли спільної думки, що подальший розвиток й вдосконалення Профспілки держустанов України зокрема та профспілкового руху в нашій країні залежить від свідомості, активності та єдності спілчан, а тому головним завданням на найближче майбутнє є об’єднання людей у профспілки заради відстоювання своїх прав. Адже, тільки об’єднавшись, зможемо досягнути найкращих результатів в створенні гідного рівня життя спілчан-людей праці

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць