ЗАПРОШЕННЯ ДО HAPPYLAFF CAMP!


Ласкаво просимо, наші маленькі герої!


З радістю запрошуємо хлопців і дівчат віком від 7 до 17 років, до HAPPYLAFF CAMP: найчарівнішого місця, де сміх стає мовою щастя!

У HAPPYLAFF CAMP ми віримо, що кожна дитяча посмішка має велику силу. Тому ми створили табір, де ви зможете відкрити свою суперсилу щастя та радості. Ви потрапите до світу, де кожен крок, який ви зробите, стане кроком до вашої особистої перемоги.

У нас ви будете не просто кемперами, а станете героями своєї власної історії життя! Ви знайдете нових друзів, з якими разом пройдете десятки ігор, квестів та реалізуєте неймовірні творчі ідеї. У нашому таборі кожен момент – незабутня пригода наповнена радістю та щастям.

Вирушайте у захопливу подорож, яка наповнена позитивом. HAPPYLAFF Creative Zone розкриє вашу творчість, HAPPYLAFF Sport Zone допоможе вам виявити свої сильні сторони, а HAPPYLAFF Balance Zone забезпечить гармонію та розкриття внутрішнього потенціалу. У HAPPYLAFF Patriot Zone ви зможете показати свою любов до України.

Кожен день в HAPPYLAFF CAMP – це справжній фестиваль веселощів та позитивних емоцій. Зануртесь у HAPPYLAFF Summit Zone та здолайте випробування, щоб заслужити свою перемогу. Розкрийте свій потенціал та зачаруйте всіх навколо своїми неймовірними досягненнями.

У нашому таборі ви знайдете справжніх героїв, які разом з вами будуть радіти, сміятись та творити незабутні моменти.

HAPPYLAFF CAMP – це світ, де кожен має можливість бути переможцем і насолоджуватись радістю щастя.

Приєднуйтеся до нашої великої сім’ї та відчуйте справжній дух HAPPYLAFF CAMP!

З ПОВАГОЮ, ТАТО HAPPYLAFF CAMP

Тарас МУЛЯРОВ

З ЛЮБОВ’Ю, МАМА HAPPYLAFF CAMP

Людмила ТАТАРИНОВА

r

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць