ЗАПИТУЙТЕ - ВІДПОВІДАЄМО

Шановні спілчани!

Своє запитання Ви можете направляти на адресу електронної пошти Херсонської обласної організації профспілки: kherson_ppdu@i.ua


В запитанні обов’язково зазначте наступні дані:
- Прізвище, ім’я, по-батькові;
- Посада за основним місцем роботи;
- Назва первинної профспілкової організації;
- Прізвище голови профкому Вашої профорганізації.

Відповіді на Ваші запитання будуть висвітлені на сторінках нашого сайту.

Детальнiше

НАШІ ПАРТНЕРИ

Всеукраїнська інформаційно-попереджувальна акція на Херсонщині


Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

akciya 1 1

      30 червня 2020 р. представники Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України взяли участь у Всеукраїнській інформаційно-попереджувальній акції протесту проти антинародного законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» № 2681, що скасовує права профспілок.

akciya 2 1

         Профспілкові активісти вийшли на акцію висловити вимоги:

         - Зупинити подальше просування Урядом антисоціального закону про працю, який порушує права громадян.

         - Відкликати з Верховної Ради України антипрофспілковий депутатський законопроект №2681 від «слуг народу». Профспілкову реформу проводити лише за участі самих профспілок.

         -  Вилучити з законопроекту №2275 статтю щодо позбавлення прав профспілок і роботодавців на рівне представництво інтересів застрахованих осіб у фондах соціального страхування.

         - Відкликати з посади голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галину Третьякову за проведення антисоціальної політики та антигуманну позицію по відношенню до громадян України.

         - Відновити діяльність на робочих місцях і надати фінансову та матеріальну підтримку працівникам, які потерпають в умовах економічної кризи, викликаної поширенням коронавірусної інфекції. Ліквідувати заборгованість із заробітної плати.

         - Зберегти доступність та обсяг надання медичної допомоги населенню, припинивши закриття закладів охорони здоров'я, звільнення медпрацівників та забезпечивши їм гідну заробітну плату, безпечні умови праці в умовах пандемії COVID-19.

akciya 3 1

akciya 4

І.Пуршева головний експерт організаційного та інформаційного забезпечення

апарату Херсонської обласної організації Профспілки