ЗАПИТУЙТЕ - ВІДПОВІДАЄМО

Шановні спілчани!

Своє запитання Ви можете направляти на адресу електронної пошти Херсонської обласної організації профспілки: kherson_ppdu@i.ua


В запитанні обов’язково зазначте наступні дані:
- Прізвище, ім’я, по-батькові;
- Посада за основним місцем роботи;
- Назва первинної профспілкової організації;
- Прізвище голови профкому Вашої профорганізації.

Відповіді на Ваші запитання будуть висвітлені на сторінках нашого сайту.

Детальнiше

НАШІ ПАРТНЕРИ

Засідання Херсонської обласної тристоронньої соціально-економічної ради


Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

 

03 жовтня 2018 р. відбулось чергове засідання Херсонської обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

Відкрив засідання Добровольський Анатолій Миколайович, голова Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок, співголова обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

 

В засіданні ради взяли участь:

 

Від Херсонської обласної держадміністрації Чабан Вадим Іванович, заступник голови  обласної державної адміністрації, співголова обласної тристоронньої соціально-економічної ради, а також члени обласної тристоронньої ради від обласної держадміністрації.

Від Херсонської обласної організації роботодавців Олійник Олександр Анатолійович, голова об’єднання організацій роботодавців Херсонщини, співголова обласної тристоронньої соціально-економічної ради та члени обласної тристоронньої ради від роботодавців.

Херсонську обласну міжгалузеву раду профспілок представили члени обласної тристоронньої соціально-економічної ради, керівники членських організацій облміжпрофради.

На порядку денному засідання були такі питання:

  1. Виконання тристоронньої угоди між Херсонською обласною державною адміністрацією, Об’єднанням організацій роботодавців Херсонщини, профспілковими об’єднаннями Херсонської області за січень – серпень 2018 року.
  2. Чергові вибори голови обласної тристоронньої соціально-економічної ради терміном на 1 рік.

По першому питанню порядку денного інформував Добровольський Анатолій Миколайович.

Він  акцентував увагу, що загострюється наступ на права профспілок. Мають місце факти втручання роботодавців у статутну діяльність профспілкових організацій, тиску на них з метою ліквідації, незаконного звільнення профспілкових лідерів та активістів, неперерахування профспілкових внесків та коштів на культурно-масову та оздоровчу роботу.

Враховуючи вищезазначене та з метою об’єднання спільних зусиль у боротьбі за права людини праці профспілки вирішили провести 17 жовтня ц.р. у м. Києві Всеукраїнську профспілкову  акцію протесту проти антисоціальної урядової політики підвищення  цін і тарифів, неврахування пропозицій профспілок у проекті держбюджету на 2019 рік, а також наступу на права профспілок.

Він зазначив, що вирішення найважливіших питань у соціально-економічній сфері здійснювалось шляхом укладання тристоронніх угод між обласною держадміністрацією, профспілковими об’єднаннями області  та об’єднанням роботодавців.

Наголосив, що у вирішені соціально-економічних питань на рівні підприємств установ, організацій  важлива роль належить колективним договорам.

Відмітив,  що одним із основним конфліктогенних чинників в нашому суспільстві є заборгованість із виплати заробітної плати. І тільки спільні зусилля виконавчої влади, організації роботодавців та профспілок сприятимуть вирішенню найгостріших соціально-економічних питань, зокрема збереженню та створенню робочих місць, гідного рівня заробітної плати та своєчасної її виплати.

Заслухавши і обговоривши доповіді від виконавчої влади, профспілок та роботодавців області, Херсонська обласна тристороння рада вирішила обрати головою Ради терміном на 1 календарний рік співголову Ради від обласної державної адміністрації – заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації  Чабана Вадима Івановича.

Більше фото дивіться у розділі “ФОТОГАЛЕРЕЯ” на сайті: http://omrp.ks.ua