ЗАПИТУЙТЕ - ВІДПОВІДАЄМО

Шановні спілчани!

Своє запитання Ви можете направляти на адресу електронної пошти Херсонської обласної організації профспілки: kherson_ppdu@i.ua


В запитанні обов’язково зазначте наступні дані:
- Прізвище, ім’я, по-батькові;
- Посада за основним місцем роботи;
- Назва первинної профспілкової організації;
- Прізвище голови профкому Вашої профорганізації.

Відповіді на Ваші запитання будуть висвітлені на сторінках нашого сайту.

Детальнiше

НАШІ ПАРТНЕРИ

Обласна Спартакіада серед збірних команд державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування , працівників державних установ.


Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

 

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и люди стоят

З 24 по 26 травня 2019 року в оздоровчому таборі «Прибережний» Скадовського району була проведена обласна Спартакіада серед збірних команд державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування , працівників державних установ.

Основним завданням спартакіади було залучення учасників до занять фізичною культурою і спортом, організації їх активного відпочинку, розвитку найбільш популярних видів спорту, пропаганди здорового способу життя.

Відкриваючи захід начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Юрій Кан та голова обласної організації профспілки працівників державних установ Людмила Татарінова побажали учасникам змагань успіхів, спортивної вдачі та перемог.

Привітав учасників Спартакіади голова Херсонської облміжпрофради Добровольський Анатолій Миколайович. Він відзначив, що такі заходи дозволяють не тільки віддавати належне здоровому способу життя, але й посилити нашу внутрішню єдність.

На оновлених, сучасних спортивних майданчиках змагалися понад 350 учасників з 20 команд області, районів,міст та ОТГ Херсонської області.

До програми спартакіади ввійшло п’ять традиційних видів спорту: шахи та шахмати, волейбол, міні футбол та настільний теніс. Змагання були цікаві та напружені. Всі учасники демонстрували свою точність і силу, взаєморозуміння та швидкість.

За підсумками обласних змагань, в яких взяли участь 20 команд, великоолександрівці показали непогані результати, теніс 6 місце, шахмати – 7 місце, шашки – 8 місце, волейбол 7-12 місце, міні-футбол 10 місце. За результатами гри в шахи наш колега посів 3 місце та отримав заслужену нагороду.

У загальному командному заліку державні службовці Великоолександрівського району ввійшли до 10 найкращих команд та посіли 8 місце.

По завершенню змагань переможці та учасники отримали дипломи на нагороди.

 Перше місто посіла команда Чаплинського району, на другому місті – команда міста Нова Каховка та трете місто дісталося м.Херсон.
Вітаємо переможців. Дякуємо усім учасникам за море позитивних емоцій, командний дух та бажаємо нових як спортивних, так і професійних здобутків.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, шахматы и стол

На данном изображении может находиться: 1 человек, занимается спортом, баскетбольная площадка и на улице

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, шахматы и стол

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди занимаются спортом, на улице и природа

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 4 человека

Нет описания фото.

Нет описания фото.

Джерело: http://omrp.ks.ua/novyny/oblasna-spartakiada-sered-zbirnyh-komand-derzhavnyh-sluzhbovtsiv-posadovyh-osib-organiv-mistsevogo-samovryaduvannya-pratsivnykiv-derzhavnyh-ustanov.html