Підтримка

21/06/2022

Чи дає період відпустки без збереження заробітної плати під час воєнного стану право на щорічну відпустку?

Статтею 9 Закону України «Про відпустки» передбачено, що до стажу роботи, який дає право на щорічну основну відпустку, зараховується, зокрема,

дивитися докладніше
21/06/2022

Роботодавець зобов’язаний під час дії воєнного стану надати відпустку без збереження заробітної плати на вимогу працівника?

Відпустка без збереження заробітної плати за бажанням працівника надається в обов’язковому порядку відповідно до вимог статті 25 Закону України «Про

дивитися докладніше
21/06/2022

Відпустка без збереження заробітної плати – скільки ?

Згідно з ч.3 ст.12 Закону України “Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану“ №2136-ІХ протягом — періоду дії воєнного стану роботодавець

дивитися докладніше
21/06/2022

Що робити працівнику, який тимчасово перебуває за кордоном, в разі хвороби

Якщо працівник захворів або отримав травму під час перебування за кордоном, для початку, в медичній установі, де він проходив лікування,

дивитися докладніше

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць