Програма безкоштовних змін HappyLaff Camp: Умови та реєстрація

Ми хочемо повідомити вам про нашу ініціативу проведення безкоштовних змін для дітей, які перебувають на території підконтрольній уряду України та виїхали з зони активних бойових дій або окупації.

Протягом 2024 року, команда HappyLaff Camp планує організувати ці зміни для дітей віком від 7 до 17 років.

Зміни триватимуть від 10 до 14 днів і відбудуться у разі надходження коштів від наших спонсорів та партнерів.

Наша мета – надати безкоштовні путівки для 200 дітей з Херсонської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської та Чернігівської областей.

Батьки можуть попередньо зареєструвати своїх дітей на нашому сайті. Однак, зверніть увагу, що безкоштовні зміни відбудуться тільки за умови надходження необхідних коштів від наших спонсорів. Ми віддаємо перевагу дітям, які відповідають певним умовам та батьки яких першими зареєструвалися.

Наразі ми працюємо над забезпеченням необхідних фінансових коштів для здійснення цього проекту. Після підтвердження надходження необхідних фінансів, ми будемо надавати деталі щодо процесу відбору дітей та інші важливі відомості.

Наша команда робить все можливе, щоб забезпечити найкращі умови та незабутні враження для дітей під час їх перебування в HappyLaff Camp. Ми прагнемо створити безпечне та сприятливе середовище, де кожна дитина зможе насолодитися незабутніми літніми пригодами.

Будьте на зв’язку з нами, слідкуйте за оновленнями та долучайтесь до цього важливого проекту. Разом ми можемо створити краще майбутнє для дітей та надати їм незабутні враження та спогади в HappyLaff Camp.

Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру. Разом з вами ми зможемо зробити світ кращим місцем для дітей!

З повагою, Команда HappyLaff Camp

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць