Голова та рада Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок

Херсонська обласна міжгалузева рада профспілок – об’єднання організації профспілок у Херсонській області (надалі – Облміжпрофрада ) є добровільним об’єднанням обласних організацій Всеукраїнських профспілок та первинних профспілкових організацій, що діють на території Херсонскої області і не мають обласних профспілкових виборних органів, створене 21 грудня 1990 року.

Вищою посадовою особою Облміжпрофради є голова Облміжпрофради, який обирається Конференцією терміном на п’ять років і працює на постійній основі.

02 листопада 2017 року відбулась VI Херсонська обласна міжгалузева Конференція профспілок. Порядком денним було передбачено розгляд 13-ти питань серед яких: звіт про роботу Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок за період між V і VI обласними міжгалузевими Конференціями профспілок та Стратегію і програму діяльності Херсонської облміжпрофради на 2018-2022 роки, обрання голови Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок.

За результатами голосування Головою Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок обрано Добровольського Анатолія Миколайовича.

Добровольський Анатолій Миколайович

Голова Херсонської обласної
міжгалузевої ради профспілок
+38 (0552) 22-33-14 kh_omrp@i.ua

Також, VI Конференція затвердила повноваження 58 членів Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок та 5 ревізійної комісії.

Членами Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок від Херсонської обласної організації профспілки є Татаринова Людмила Григорівна, Муляров Тарас Вікторович, Манакова Тетяна Григорівна, Сушкевич Руслан В’ячеславович, Шворак Світлана Павлівна.

Голова Херсонської обласної організації профспілки обрана членом президії Облміжпрофради, Іщенко Наташа Петрівна – членом ревізійної комісії Облміжпрофради.

Татаринова Людмила Григорівна

Член президії Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок, голова Херсонської обласної організації Профспілки

Муляров Тарас Вікторович

Член Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок, директор ДЗОВ ім. Ю.О.Гагаріна

Манакова Тетяна Григорівна

Голова первинної профорганізації Управління поліції охорони в Херсонській області

Сушкевич Руслан В’ячеславович

Член Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок, голова первинної профспілкової організації Херсонської обласної державної адміністрації

Шворак Світлана Павлівна

Член Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок, голова Генічеської районної організації профспілки

Іщенко Наташа Петрівна

Член ревізійної комісії Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок, головний бухгалтер ДЗОВ ім.Ю.О.Гагаріна

Ознайомитись з повноваженнями голови Облміжпрофради

Ознайомитись з повноваженнями президії Облміжпрофради

Більш детальну інформацію про роботу Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок дивись на офіційному сайті http://omrp.ks.ua та підписуйся на сторінку у Фейсбуці https://bit.ly/31ZGw54

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць