Індивідуальне членство

ХОЧЕШ ВСТУПИТИ ДО ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ, напиши свій номер телефону.

Ми зателефонуємо тобі, щоб надати повну інформацію про ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЧЛЕНСТВО, направимо Статут Профспілки для ознайомленя та Заяву на вступ для підпису

Згідно зі статтею 1 Закону України “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності” – професійна спілка (профспілка) – добровільна неприбуткова громадська організація,що об’єднує громадян,пов’язаних спільними інтересами за родом їх професійної (трудової) діяльності (навчання).

Член профспілки – особа, яка входить до складу профспілки, визнає її статут та сплачує членські внески.

  • У виняткових випадках за рішенням виборного органу організації Профспілки допускається подвійне членство.
  • Членство в Профспілці є добровільним. 
  • Прийняття в члени Профспілки проводиться первинною організацією Профспілки або її виборним органом на підставі особистої заяви в місячний термін з дня її подання.
  • При відсутності первинної профспілкової організації прийом в члени Профспілки здійснюється президією територіальної організації Профспілки.
  • Члени Профспілки перебувають на обліку в організації Профспілки за місцем основної роботи (служби), навчання.
  • Якщо за основним місцем роботи чи навчання первинна організація Профспілки не створена, член Профспілки може перебувати на обліку в іншій організації Профспілки. 

Особа, яка бажає бути членом Профспілки не за місцем основної роботи або навчання, звертається до комітету районної, міської, обласної, організації (президії комітету), який (яка) визначає місце її перебування на профспілковому обліку.

Сплата індивідуальних членських внесків

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць